dolar

Które akcje przyniosły wam największe straty?

Recommended Posts

ja również nie zajmuję się giełdą papierów wartościowych i jestem tu gościnnie, czekam na wypowiedzi ekspertów, bo kiedyś chciałam się nauczyć grać na gpw, bardziej niż na forexie...

Słyszałem, że niektórym to zdarzyło się stracić tyle, że można byłoby kupić dobry samochód właśnie na akcjach. Tylko nie pamiętam na akcjach jakich firm.

Zdecydowanie był to Elektrim (vel. elek-król spekuły) :D W czasach swojej "świetności" papier nieraz miał obroty porównywalne z wig20 i gdyby nie brak możliwości krótkiej sprzedaży , trafne byłoby porównanie go do GBPJPY . Spółka została już wycofana z obrotu na GPW .

Z tego co pamiętam , można było mocno oberwać na papierach Polnord , Petrolinvest i Ponar , choć do tego ostatniego nie mam aż tak negatywnych uczuć , bo dał mi dobrze zarobić .

Zdecydowanie był to Elektrim (vel. elek-król spekuły) :D W czasach swojej "świetności" papier nieraz miał obroty porównywalne z wig20 i gdyby nie brak możliwości krótkiej sprzedaży , trafne byłoby porównanie go do GBPJPY . Spółka została już wycofana z obrotu na GPW .

Z tego co pamiętam , można było mocno oberwać na papierach Polnord , Petrolinvest i Ponar , choć do tego ostatniego nie mam aż tak negatywnych uczuć , bo dał mi dobrze zarobić .

Grasz stale na GPW i foreksie czy tak tylko że tak powiem z doskoku?