David

Użytkownicy
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

About David

 • Rank
  Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione
 • Lokalizacja
  Wawa
 1. Jednak nadal zostaje opcja że musisz za to płacić...
 2. Uważam że grać bez strategii da się i nawet jakoś funkcjonować w chaosie. Jednak bez wiedzy ekonomicznej, czy podstaw rynku ciężko będzie złapać się czego kol wiek.
 3. Właśnie w ten sposób traci się pieniądze, nie szacujesz ryzyka a inwestujesz. Jak się uda dobrze trafić to dobrze jeśli nie to bankrutujesz..
 4. A wiadomo jak często te zdarzenia mogą się powtarzać? Czy jest o jakiś określony przedział np. raz na sesję czy raz na miesiąc..?
 5. David

  zulutrade

  Jeśli chcesz grać na prawdziwej platformie to owszem bo na temat dema nie koniecznie trzeba czytać seki stron. Możesz się zalogować i usunąć konto kiedy uznasz że nie odpowiada Ci dana platforma bo jest zbyt uboga czy coś..
 6. Sam bym chciał móc sobie dodrukować tyle ile w danej chwili mi brakuje.. Nie więcej na jakiś zapas
 7. lokaty może są dobre o tyle, że są bezpieczniejsze ale zarobek z tego to głównie ma bank.. :/ Fajnym pomysłem na inwestycje jest ,,sponsorowanie" pomysłu na biznes. Jest ryzykowne ale jeśli dobrze to przeanalizujemy..
 8. Zobaczymy, wszystko da się przeczytać a każda nowa wiedza się przyda dzięki
 9. uczysz się cały czas więc ciężko powiedzieć. Poza tym jeden będzie siedział tydzień nad stroną pojęć podstawowych inny przeczyta 5 razy i pamięta ;P Książki, ebooki, internet, DEMO!!
 10. Był już podobny temat. Masz wiele publikacji na ten temat a nawet na stronie głównej masz kursy. Ja osobiście proponuje zacząć Ci od gry na demie i uczenie się podstawowych pojęć (też o tym jest temat) łatwiej będzie Ci czytać literaturę
 11. Za dużo i tak nie zarobisz na polecaniu platformy innym. Ale wiadomo zawsze jakiś grosz wpadnie.
 12. Grasz stale na GPW i foreksie czy tak tylko że tak powiem z doskoku?
 13. Zwróćcie tylko uwagę, jakimi kwotami dziennie obraca makler a jakimi ubezpieczyciel. Kwoty są nie porównywalne do siebie i tak samo z zarobkami i odpowiedzialnością.
 14. Słyszeliście jak cola kiedyś walczyła żeby wejść na rynek Polski? Dokładali do inwestycji potężne pieniądze. I to nie tylko w Polsce przyjęli taką strategię. I jak wdać na chwile obecną opłaciło się to.
 15. Książka w łapę i do przodu, masz jakąś podstawową wiedzę to siadasz do komputera i wiesz, co do Ciebie piszą na monitorze czy forum.