Skocz do zawartości

Forex - od czego zacząć?


raposo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osoby świeże na rynku, które dopiero co usłyszały o Forexie, czują się na nim totalnie zagubione. Szczególnie jeśli wcześniej nie miały bliższego kontaktu z rynkami finansowymi. Nie wiedzą od czego zacząć edukację, gdzie szukać informacji, jak je interpretować oraz jak należałoby się zabrać do handlu. Skuszone reklamami brokerów i dużym potencjałem zarobkowym często mają wyolbrzymione oczekiwania, co tylko potęguje chaos w którym się znalazły. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który ma na celu pomóc początkującym inwestorom odnaleźć się w nim.

http://forexclub.pl/edukacja/porady/forex-od-czego-zaczac/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry raposo ale nie czytałem tego. Ja od siebie dodam tylko jedno co chyba już tu napisałem. Przed zainwestowaniem choćby 10 zł zrobił bym małe rozeznanie. Nie WARTO odkrywać koła na nowo. Przeszukać internet w poszukiwaniu wartościowych szkoleń i na takie się udać. Szkoda czasu na szukanie na własną rękę wspaniałych systemów i tak dalej, lepiej udać się do kogoś kto już jest jakiś czas na rynku. Poszukać po forach związanych z tematyką, popytać na pw., znaleźć mentora. Nie tracić 3 lat na naukę samodzielną no chyba że ma się kasę pod sufit i masę czasu. Ale można po czasie się zrazić do tego bo taka jest prawda. Myśleć Myśleć Myśleć.

Gdybym ja mógł na przykład te 4 lata walnąć cofkę i przeczytałbym coś takiego to bym się nad tym zastanowił na poważnie.

Edytowane przez trader-ket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu1922,

Dokładnie masz rację. A potem jeszcze dochodzi problem z ich interpretacją i przetwarzaniem na realnym rynku... Najgorzej jak trafimy na słabej jakości informacje lub pseudo-szkoleniowca, który wpoi nam głęboko błędne przekonania i nie do końca prawdziwe informacje. Duża strata czasu stąd zawsze warto go najpierw dobrze zweryfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...