trader-ket

Użytkownicy
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

trader-ket last won the day on June 19 2010

trader-ket had the most liked content!

About trader-ket

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk
 1. Co myślicie o S w tym obszarze? Potencjał 60 pips piechotą nie chodzi. Jak przebiją to jest plan grania do tej strefy S a później L na odbicie do wyżej zaznaczonego oporu. Ale to plan B.
 2. Jestem. Może te opory. Szkoda że nie trzymałem. Ehhh....
 3. Nie dało się edytować. W moją analizę powyżej wkradł się błąd. Z ewentualnym S będę czekał do przełamania wsparcia wyrysowanego na H1, wcześniej nie będę tej pozycji szukał. Może pójść wyżej, włącznie z przebiciem szczytów. Zobaczymy co zrobi.
 4. Trend wzrostowy w mocy. Możliwa korekta na kilkadziesiąt centów w której można szukać wejść zgodnie z trendem. Target to co najmniej 30$ w długim terminie. Czyli ładny profit.
 5. Czyżby atak na nowe szczyty? Zobaczymy jak się w poniedziałek otworzy.
 6. Jak ja nie lubię facebooka, ta strona mnie po prostu przerasta. Dobrze że mogę zagrać przeciw nim. Taki scenariusz wyrysowałem, możliwość wejścia z małym stopem z profitem ok 6$ na akcję. Będę cierpliwie czekał na otwarcie rynku USA w poniedziałek.
 7. Taki mam scenariusz na najbliższe tygodnie. Na h1 widać longi więc może warto zagrać w dwie strony?
 8. Ciekawa sytuacja na złocie. Po przebiciu wsparcia wyrysowanego na h1 możliwa korekta do 1280. Trzeba obserwować bo można wejść z ciasnym ładnie stopem. Generalnie będę próbował zagrywać w niedzielę na otwarciu złota ze stopem na 1340. Co sądzisz?
 9. Wszyscy zwątpili, łącznie ze mną. Wybiją? Trudno. edit. Pozwoliłem sobie na dołożenie kolejnej eski, ze skalpa, bez ryzyka już.
 10. Prawda. Bank holiday dziś. Niestety.
 11. No ale pokonanie 98$ to zawsze kurs niżej.
 12. Wszedłeś w tą S? Tak widzę to na dziennym. ps spójrz na Exxona
 13. Ładnie. Ale liczyłem na coś w rodzaju decydującego rozstrzygnięcia. Co się odwlecze jednak. Dalej jestem za korektą/zmianą trendu. Analiza podobna, tylko TP trochę dalej.