Skocz do zawartości

Zarobek na innej walucie EUR ?


MasterWeb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nasunęła mi się myśl w nocy, mianowicie.. Mam takie pytanie. Jeżeli posiadam np.: daną kwotę pieniędzy, wiadomo, że rynek walutowy skacze sobie jak mu się podoba,

Czy zainwestowanie pieniędzy np.: w walutę, czekanie i wymiana na naszą złotówkę? Da się tak coś zarobić? Czy to kwestia inwestycji? Kiedyś brat bardzo dawno bawił się systemem dolarów, nie wiem, co to dokładnie było, ale jakoś tam szło.

Wiem, że miał zysk, jednak nie trwało to za długo. Zysk spadł, zmieniły się zasady itp. Postanowił zrezygnować, i wyszedł prawie na zero. Czy teraz w tych czasach warto inwestować w walutę? Może jak by się dało coś zarobić, wysłać ten zysk w rynek forex? Rozumiecie mnie?. Nie wiem czy taka opcja się uda... Bo fajnie by było, jestem gotów wykonać taki manewr.

Jedna objawiam się straty, jak dowiem się czegoś od was zdecyduje.

Jak pisałem? Waluta/zysk/ rynek forex/ wypłata... Czy jest to możliwe, czy pieniądze w tej swojej "drodze" mogą gdzieś się zagubić? Stracić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forex to nie ruletka. Jeśli tak do tego podchodzisz (komuś coś się udało więc też spróbujesz i może się uda) to nie licz na sukces w długim terminie i sugerowałbym wpłacić te środki na jakiś dom dziecka, a będzie lepiej :).

Jeśli chcesz inwestować na FX to warto poświęcić temu czas i zaangażowanie, zdobyć wiedzę, monitorować rynek i podejmować rozsądne oraz przemyślane decyzje dot. zakupu danego waloru. Jeśli ktoś kogoś pyta "czy warto teraz w TO zainwestować" to znaczy, że nie powinien tego robić. Skoro nie wiesz to czemu chcesz to robić? Umiesz liczyć - licz na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...