MasterWeb

Użytkownicy
 • Zawartość

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O MasterWeb

 • Tytuł
  Żółtodziób

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. MasterWeb

  Rekomendacje na GPW

  kupuj/trzymaj/ sprzedaj - nie zawsze takie rekomndacje są odpowiednie, bo zysk nie jest dokładnie zliczony, gdzieś na money i bankier widziałem takie jak by zestawy rekomendacji kilka zakładek więc jest co wertować.
 2. MasterWeb

  Giełda w Nowym Jorku

  chyba w tym kierunku nic się nie zmieni, tak czytałem jak będzie zobaczymy.
 3. MasterWeb

  Alert dzwiekowy

  coś chyba link nie działa, nie można pobrać nic ?
 4. MasterWeb

  jak zacząć - wskazówki

  bo tak jest postawione na jakimś starym systemie który dziurawy jest jak ser i pewnie adminó jest milion, każdy dodaje coś co pół roku, i nic nowego tam nie ma, strona zgłoszona była do bana więc coś kąbinowali ;D
 5. MasterWeb

  jak zacząć - wskazówki

  na YT masz mnóstwo opcji gdzie pokazują wszystko, ile można dziennie pipsów złapać, jak tego dokonać, co trzeba zrobić, takie szkolenia. Jednak czasem sobie za mocno chwalą, jednak to normalne. Nie zwracaj na to uwagi, patrz co pokazuje i na czym to wszystko polega, jak i gdzie dokonać najkorzystniejszej opcji. Chyba że brałeś kredyt w obcej walucie to powinieneś już coś wiedzięc.. przynajmniej pojęcia.
 6. MasterWeb

  najlepszy rachunek demo

  he, napisałeś i rozmowę przerwałeś no nie ;D nie no tak, faktycznie widać antyreklamę ;D
 7. MasterWeb

  Przewalutowanie, wpłata na rachunek, gdzie?

  jako dodam że najlepsze rozwiązanie jest właśnie mb bo można wykonać każdy przelew, każda kwota oczywiście limit jest, waluta, przewalutowanie, zmienność i ogólnie działa bardzo sprawnie cały ich system.
 8. MasterWeb

  Współpraca z FxTech

  ciekawe rozwiązanie, można wykonać prawie wszystko. Pełna opcja pomocy, demo, beta system.Super..
 9. MasterWeb

  cTrader/cAlgo

  no wszystkie dostępne, można powalczyć z tym wszystkim.
 10. MasterWeb

  Dziennik Zółtodzioba

  he poczytałem komenty i faktycznie tak jest, jeżeli uczysz się na demie gdzie wszystko masz opisane a reszta nauki należy do ciebie. Po tym wskakujesz na zwykły prawdziwy rynek i bum. Może wygrasz może nie. jak pisał kolega raposo
 11. MasterWeb

  Geometria Rynkowa by Boby_Fischer

  osobiście jakoś te staty są wybrane, jak by brakowało niektóre ? czy to była selekcja czy nie chcesz pokazać ? stary temat jednak nie widać twojej aktywności i dalszego działania ? reklama w pasku profilu do FB i nic więcej, jedze mi tutaj zwykłym fake i nic więcej, może to odmienne zdanie, ale takie mam. pozdro
 12. MasterWeb

  HYIP-er naciąganie ?

  no i nie ma jak szybka odpowiedz, bardzo pozytywne i konkretne zdanie. Napisałem o tym z tego względu, że widziałęm posty czy tematy nie wiem gdzieś na stronie bankier.pl gdzie zapewniano że strona i działadnia są suuper, odpowiednie, jednak poszukałem odpowiedzi były bardzo różne. Dlatego zapytałem was..
 13. MasterWeb

  Kupujecie PZU?

  jak to się mówi kryzys dopada każdego i każdą firmę. Jednak nie zawsze działa to żle na naszą kieszeń, jak jesteśmy w stanie gdzie inwestujemy. Można zawsze zawiesić
 14. MasterWeb

  PBG i Hydrobudowa upadają?

  protesty nic nie dzadzą bo jak już taka wiadomość jest w internecie, więc negowanie może tylko pogorszyć a burza rozmów tym bardziej. Niemniej zobaczymy jak się to wszystko ułoży.
 15. MasterWeb

  Egzamin na maklera

  właśnie te ryzyko jest bardzo nie dobre dla takiego maklera. Jednak są pewnie nie tacy co obrót mają dobry a zysk większy o dobre kilkaset razy. Mówię tak ogólnie, z tego co wiem trzeba być bardzo cierpliwym do tego zawodu. Nie można pozwolić sobie na chwilę słabości. Słabo to może się kręcić biznes.