Skocz do zawartości

Na co uważać przy Forexie ?


MasterWeb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli będę już wiedział gdzie dokładnie się bujać z kasą, To proszę mi określić teren gdzie nie warto wdepnąć? Gdzie mogę zostać oszukany? Może broker nie uczciwy czy coś? No nie wiem, proszę o kompletną wypowiedz.

Słyszałem trochę o nie jakiej firmie forex, Hotforex ?? Widziałem działa na rynku, jednak na zagranicznych forach opinia taka sobie, coś mówią, że walą ściemę.

Dlatego mnie zastanowiło to, co i jak, trzeba zrobić żeby się nie wpakować.

Nie chce na samym początku zaliczyć klapy tylko sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym rynku, jak na każdym innym, zdarzają się oszuści. Można trafić na swojego rodzaju Amber Gold, jak i na firmę, która mimo, że chce dobrze to jej to nie wychodzi. Różna jakość usług, różne regulacje i oferty. Przyznaję, że można się pogubić. Dlatego wg mnie warto współpracować z instytucjami o dobrej renomie, nawet jeśli to oznacza, że będziemy trochę przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt. Przytoczę taką małą ostatnią sytuację. Zakupiłem do biura specjalne przejsciówki do monitorów żeby mozna było pracować na kilku. Poszukałem ich, i znalazłem. Fakt za mniej niż 100 zł nie kupisz sztuki, trzeba było 15 x.

Zakupiłem, zapłaciłem. Jednak wyszło mi że jedna kosztuje jakieś 50 zł, przy takim zamówieniu. Jednak nie znałęm fimmy tego przedmiotu. No a dodam że za 100 zł minimum najgorsza. Jednak to był błąd, trafiły do mnie ale okazały się podrubkami i nie działały ni trochę.

Straciłem nie dużo, ale wszystko wyrzuciłem w tesco do śmieci elekrycznych. Informatyk powiedział że chciałem zaoszczędzić ;D

Dlatego pytam o forex, bo częście to ja mam tylko od innej strony. NIc właśnie czekałem na kolegi wypowiedz, bo widać znasz się bardzo dobrze, zabawie długo. MOże a i na pewno, się czegoś nauczę.

NIE Wiem do jakiej rzeki wejśc, żeby nie było klopsa. Jak narazie to mnie bania boli od tych interesó, pracownicy walą w ciula i jak tu pracować, eh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...