Skocz do zawartości

Forex wychodzi na ulice?


darekk123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym zasięgnąc opini wytrawnych użytkowników Forexa na temat pomysłu zbudowania terminali w pełni samoobsługowych pozwalających na inwestowanie na platformie forexowej. Środki finansowe przenoszone za pomocą kart Visa. Po założenia konta brokerskiego co wiąże się tylko z zeskanowaniem dowodu otrzymujecie w ciągu 72 godzin karte pod wskazany adres. Po założeniu konta działać możemu już wszędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem idei i tego jak miałby się odbywać sam handel. Może napiszesz coś więcej?

I jaką to miałoby mieć przewagę nad tym z czym mamy do czynienia obecnie? Większość brokerów oferuje platformy mobilne do handlu na wszystkie bardziej popularne systemy operacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem idei i tego jak miałby się odbywać sam handel. Może napiszesz coś więcej?

I jaką to miałoby mieć przewagę nad tym z czym mamy do czynienia obecnie? Większość brokerów oferuje platformy mobilne do handlu na wszystkie bardziej popularne systemy operacyjne.

Zastanawiam się jak takie rozwiązanie przyjęte zostało by przez zainteresowanych. Podobne rozwiązanie funkcjonują juz w Europie i dużym powodzeniem.

Jak przyjete zostałoby rozwiązanie z kartami Visy na które ewenualne zyski przelewany byłyby w czasie ok 1 sekundy. Karta taka jest również pełnowartościową kartą płatniczą.Taka karta daje pewną anonimowość. Platforma łączy w sobie wiele możliwości inwestowania.

Czy jest np sens udostępniać takie terminale w miejscach publicznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś science fiction. Tzn. jak miałoby to funkcjonować? Robisz kilka trejdów a na koniec wypłacasz na kartę zysk? Idea nie głupia, pod warunkiem, że nie byłoby żadnych formalności, a wystarczała po prostu sama karta.

Myślę że nie do końca fantastyka... Chciałbym wiedzieć jak w tej chwili wygląda inwestowanie i w jaki sposób realizowana jest wypłata zysków. Jak ogólnie w tej chwili w Polsce wygląda ten rynek?

Co do formalności jedynym wymogiem jest ukończenie 18-go roku życia.... jeżeli chodzi o temat karty płatniczej.

Proszę mi wybaczyć ale niewiele jeszcze wiem na temat tego rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szufladkuje tematy związane z forex, jednak jest tego dosyć sporo, nie pcha, się na rynek i wchodzę jak jakiś rekin. Tylko jak na razie to dużo czytam odpowiednich materiałów, jakie zostały polecone przez ludzi z forum. Niema sensu pchać się o tak, bo mi się chce. Mianowicie nie wiem czy dałoby to jakiś dobry skutek, może dałoby, ale stratę.

Jak to mówią trening czyni mistrza, jednak tutaj trzeba z lekka uważać żeby się nie pośliznąć?

Jeżeli nie wiesz wszystkiego nawet nie warto próbować, taka moja uwaga. Dlatego jak pisałem wcześniej warto poczytać, popatrzeć, co ludzie robią, jak, gdzie, za ile. Są strony gdzie dostaniesz świeże informacje na temat wszystkich walut, skoków, i gdzie inwestować, listy brokerów, itp.

Inwestowanie - i łapanie zysku to nie lada gratka dla wielu osób jednak żeby coś tam zarobić, trzeba czasem się na wyginać i pilnować wszystkiego jak złota. Z tego, co wiem, nie ma tu możliwości żeby spuścić z oka cały swój system. Chyba, że nam nie zależy, są także starty. Pewnie każdego dotknęły, kto inwestuje lub gra na rynku forex.

Jednego mniej drugie mocniej, ale są.. Czy to rynek dla ciebie? Jak myślisz, że po wejściu na taki system dostaniesz z początku miliony to nie ma, co się pchać?

Z tego, co czytałem pierwsze leżeli są małe, tak przynajmniej inni twierdzą. Małe? Zależy, dla kogo.. Ktoś wie gdzie, kiedy i za ile sobie pozwolić na incest to pewny, że uda mu się zgarnąć różnice i to sporą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szufladkuje tematy związane z forex, jednak jest tego dosyć sporo, nie pcha, się na rynek i wchodzę jak jakiś rekin. Tylko jak na razie to dużo czytam odpowiednich materiałów, jakie zostały polecone przez ludzi z forum. Niema sensu pchać się o tak, bo mi się chce. Mianowicie nie wiem czy dałoby to jakiś dobry skutek, może dałoby, ale stratę.

Jak to mówią trening czyni mistrza, jednak tutaj trzeba z lekka uważać żeby się nie pośliznąć?

Jeżeli nie wiesz wszystkiego nawet nie warto próbować, taka moja uwaga. Dlatego jak pisałem wcześniej warto poczytać, popatrzeć, co ludzie robią, jak, gdzie, za ile. Są strony gdzie dostaniesz świeże informacje na temat wszystkich walut, skoków, i gdzie inwestować, listy brokerów, itp.

Inwestowanie - i łapanie zysku to nie lada gratka dla wielu osób jednak żeby coś tam zarobić, trzeba czasem się na wyginać i pilnować wszystkiego jak złota. Z tego, co wiem, nie ma tu możliwości żeby spuścić z oka cały swój system. Chyba, że nam nie zależy, są także starty. Pewnie każdego dotknęły, kto inwestuje lub gra na rynku forex.

Jednego mniej drugie mocniej, ale są.. Czy to rynek dla ciebie? Jak myślisz, że po wejściu na taki system dostaniesz z początku miliony to nie ma, co się pchać?

Z tego, co czytałem pierwsze leżeli są małe, tak przynajmniej inni twierdzą. Małe? Zależy, dla kogo.. Ktoś wie gdzie, kiedy i za ile sobie pozwolić na incest to pewny, że uda mu się zgarnąć różnice i to sporą

Dziękuje z rady aczkolwiek mówiąc prwdę nie mam zamiaru inwestować na takim rynku. Interesuje mnie on z zupełnie innych przyczyn, a mianowicie tak już wspominałem zastanawiam się jak ludzie korzystający a różnych platform czy też brokerów zareagowaliby na rozwiązanie polegające miedzy innymi na zastosowaniu jako nośnika środków finansowych kart płatniczych Visy.

Uprościłoby to wszystkie operacje finansowe i pozwpliło na większą anonimowość na której wielu z różnych powodów zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...