Początki  

2 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jak długo siedzicie w temacie?

• poniżej roku
      0
    • 1-2 lata
      0
    • 3-4 lata
      0
    • 4 i więcej
      2

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta zostanie zamknięta 30.01.2020 o 23:00

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowicjuszem, Zastanawiam się jakie macie doświadczenia? Ile lat? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja przygoda z forexem rozpoczęła się w 2008. Przechodziłem różne etapy: szukanie idealnej strategii, magicznych współczynników, systemów automatycznych, handel na różnych interwałach czasowych, trzy razy wyzerowanie konta. Bywało wiele momentów zniechęcenia, ale jednak zawziąłem się i teraz stosuję tylko i wyłącznie manualny trading bez zbędnych emocji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, tymtaszyn napisał:

Moja przygoda z forexem rozpoczęła się w 2008. Przechodziłem różne etapy: szukanie idealnej strategii, magicznych współczynników, systemów automatycznych, handel na różnych interwałach czasowych, trzy razy wyzerowanie konta. Bywało wiele momentów zniechęcenia, ale jednak zawziąłem się i teraz stosuję tylko i wyłącznie manualny trading bez zbędnych emocji.

U mnie wyglądało to mniej więcej podobnie. To chyba droga, którą musi przejść każdy z nas... :) A może to tylko efekt tego, że zaczynaliśmy w podobnym okresie? Ta sama moda, która stopniowo się zmieniała, i w porównaniu do obecnej sytuacji, ograniczony dostęp do wiedzy dużo lepszej jakości... (?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi