Skocz do zawartości
  • IC Markets

pit Forex Club - Podatek 8 - na rok podatkowy 2022 8.5.0


4 zrzuty ekranu

Informacje o pliku

Forex Club – Podatek 8 - zupełnie nowa odsłona programu pomocnego w wyliczeniu należności i rozliczeniu podatku z polskim Urzędem Skarbowym od zysków/strat osiągniętych na rynku Forex za granicą.
Jest to wersja dedykowana na rok podatkowy 2021 i kolejne.

Możliwości programu:

  • przeliczanie transakcji z waluty obcej na PLN po odpowiednich kursach,
  • wyliczenie należności dla walut obcych oraz polskiego złotego,
  • obsługa platform MetaTrader 4/5, cTrader, JForex, Plus500, SaxoTrader,
  • obsługa transakcji giełdowych wg zasady fifo,
  • analiza wyliczeń w oparciu o dane sumaryczne i cząstkowe,
  • uwzględnienie wpłat i wypłat na rachunek,
  • uwzględnienie stawek swap, opłat giełdowych oraz zapłaconej prowizji.

Do programu dołączono szczegółową instrukcję obsługi wraz z opisem procedury aktywacyjnej oraz plik z kursami walutowymi NBP z roku 2021 i 2022.

Najnowsza wersja aplikacji oznaczona jest jako 8.5.0.

Dla osób, które posiadają otwarty rachunek u jednego z brokerów z którymi współpracujemy, program jest całkowicie darmowy.


Co nowego w wersji 8.5.0   Zobacz listę zmian

Dodano

- zaktualizowano biblioteki programu,
- zaktualizowano konfiguracje dla dostępnych platform transakcyjnych,
- przebudowano moduł aktywacji programu,
- usunięto rzadki błąd odczytu niektórych plików .csv,
- załączono paczkę kursów NBP z 2022 roku.

 Udostępnij


Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze



Dzień dobry. Nauczyłem się skanować pliki instalacyjne przy pomocy witryny virustotal.com. Przeskanowałem plik instalacyjny najnowszej wersji oraz wersji, której użyłem w zeszłym roku i obydwie są oznaczone jako niebezpieczne. Silnik Google oznacza jako "wykryte" a Cyren oznacza "W32/Agent.FUH.gen!Eldorado". Czy jest to błędne wykrycie związane ze specyficzną funkcjonalnością programu, czy faktycznie coś jest na rzeczy? Pozdraiwam!

Screenshot 2023-05-01 at 11-22-09 VirusTotal - File - fc06073add1408ba9de9539da3f7b5ef1f4146356cfc0bed107e1bdf82b4e2a8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, papcio2711 napisał(a):

Czy program do rozliczeń obsłuży wyciąg z platformy "Naga" ?

Witaj,

Z tego co wiem Naga Markets oferuje MT4 i MT5 - jeśli o te platformy chodzi, to jak najbardziej. Nasz program obsługuje je, niezależnie od brokera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, papcio2711 napisał(a):

Dostałem od naga rozliczenie podatkowe w pdf a do programu musi być csv. ?

To zapewne raport z zamkniętego rachunku. Rachunek jest archiwalny? Jeśli nie, to raport należy wygenerować wprost z platformy, zgodnie z instrukcją programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rachunku korzystam nadal, żeby dostać rozliczenie musiałem do nich pisać o dostarczenie rozliczenia to mi dostarczyli na pocztę w pdf. Nie korzystam z platformy naga, MT4 MT5. A jeśli nie korzystałem z MT4 MT5 to będą tam moje transakcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, papcio2711 napisał(a):

Z rachunku korzystam nadal, żeby dostać rozliczenie musiałem do nich pisać o dostarczenie rozliczenia to mi dostarczyli na pocztę w pdf. Nie korzystam z platformy naga, MT4 MT5. A jeśli nie korzystałem z MT4 MT5 to będą tam moje transakcje?

Czyli jeśli dobrze rozumiemy, korzystasz z jakiejś ich własnej platformy Naga (copy trading albo coś w tym stylu), tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj komentarz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...