Skocz do zawartości

Jak stracić 200pipsów


dan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jko że takiego tematu nie ma ,każdy mówi o zyskach ,ja pójdę po prąd

Straciłem w jeden dzień 200pipsów , Jak to zrobiłem

-nie ustawiłem SL

- chciałem się nachapać jednym strzałem

- przeczytałem ksążkę ,aby z weryfikaowac jej zawartość zagrałem w realu nie na demo

Jak to przeżyć ,może i wy mieliście podobne przypadki . Co wtedy?

 

Widzę ,że wszyscy tylko plusy łapią na forexie :D

Edytowane przez dan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jko że takiego tematu nie ma ,każdy mówi o zyskach ,ja pójdę po prąd

Straciłem w jeden dzień 200pipsów , Jak to zrobiłem

-nie ustawiłem SL

- chciałem się nachapać jednym strzałem

- przeczytałem ksążkę ,aby z weryfikaowac jej zawartość zagrałem w realu nie na demo

Jak to przeżyć ,może i wy mieliście podobne przypadki . Co wtedy?

 

Widzę ,że wszyscy tylko plusy łapią na forexie :D

No, może nie wszyscy. Ja mam podobnie już dość długo. Może nie po 200 ale na razie na plus nie wychodzę. Podobnie weryfikowałem wiedzę z różnych szkoleń i niestety weryfikacja negatywna :) Nie załamuj się. Zanotuj porażkę i idź dalej. Ja staram się malutkimi kroczkami i ciągle zdobywam nowe doświadczenia. To prawda. Ta wiedza sporo kosztuje. Ale głęboko wierzę, że przyjdzie czas na plusy. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt to sztywne założenia dot. strat. Jeśli przekroczysz jakąś założoną stratę dziennie tzn, że coś jest nie tak i kończysz zabawę. Analizujesz co się stało, a potem starasz się to poprawić.

 

Porażki nie są złe. Są bardzo dobre i potrzebne, o ile wyciągamy z nich wnioski. Jeśli tego nie robimy możemy wysyłać smsy na Audiotele :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo grać w totolotka :D

ja wiem po wczorajszym upadku ,że nic na siłę ,tak jak piszesz nie dziś to jutro ,ale odpuść ,wczoraj zachowałem się jak osioł uparty do końca ,

to już historia ,a piszę o tym by inni nie robili podobnych błędów

Edytowane przez dan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Widzę ,że wszyscy tylko plusy łapią na forexie :D

 

Raczej większość łapie minusy.  Ludzie znacznie rzadziej chwalą się porażkami niż sukcesami dla tego można odnieś takie wrażenie jakby wszyscy zarabiali na Forex a to tylko psychologia człowieka.

 

Na dłuższą metę na Forexie nie zarabiają ludzie przypadkowi tylko bardzo doświadczeni gracze. Nasze umiejętności po dłuższym okresie aktywności na rynku (liczonym w latach - dla bardziej wytrwałych graczy) zweryfikuje rynek w postaci naszego depozytu. Wiec jeżeli komuś nie idzie na tego typu giełdzie i nie ma cierpliwości do nauki i podejmowania dalszych prób to zawsze może spróbować czegoś innego...

Edytowane przez Piotr Glanc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...