Skocz do zawartości

System "Święty Graal Forex System" - wasze opinie.


Anastii14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z tej strony początkująca traderka na rynku Forex, rozglądam się po internecie w celu szukania skutecznych systemów i natknęłam się na niesamowite wyniki Sebastiana Węgrzyna. Tutaj jego wyniki osiągniete w czerwcu

http://www.myfxbook....k-osobno/329631

a tutaj w grudniiu.

http://www.wegrzynse...cba.pl/2012.htm

Piszę on że ma własny system oparty o podstawy Świętego Graala, który jest dostępny tutaj http://www.graal.interkursy.pl/ . Moje pytanie brzmi czy naprawdę podstawy Świętego Graala, pomogą zrozumieć rynek Forex ?

Czy jeśli zakupię u niego ten kurs tylko za 157 to odkryje swój własny system tak jak to zrobił Sebastian.

Moim zdaniem dorobić się na sprzedawaniu systemu autor Graala nie chce ponieważ widziałam systemy dużo droższe.

Co wy woogóle sądzice na ten temat ?

Proszę doradźcie mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj koleżanko,

Jak tylko widzę takie strony to szybciej z nich wychodzę niż wszedłem. Marketing w amerykańskim stylu i mydlenie oczu tak, że jak ktoś jest wytrwalszy i dojedzie do końca strony to przejdzie mu przez myśl kupno produktu jak fatalny by nie był ;).

1. czemu ktoś sprzedaje, pewnie za psie grosze, swój system skoro osiąga on takie rezultaty? Zakładam, że cena nie wynosi więcej niż 500 zł...

2. czemu gość podaje wyniki z czerwca i grudnia? A po drodze był pewnie na urlopie na Hawajach i nie miał czasu zbijać grubych dolarów? :)

3. Na czym opiera się system, jakie ryzyko jest używane w w/w zestawieniach, jakie miało maksymalne obsunięcie kapitału w skali roku?

Pytania i wątpliwości powinny mnożyć się jak ryby z ikry... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest święty graal

1. Umiejętność realizowania zysków wg zasad ustalonych

2. umiejetność realizacji strat wg zasad ustalonych

3. powinien byc na pierwszym miejscu zarzadzanie wielkoscią pozycji

przeciez nawet rzucajac moneta można zarobić tyle że to dłużej zapewne potrwa a wskaźniki tylko moga wykluczyć pewne błędy mogą bo nie muszą. Żadne PA, oscylatory czy dane z rynku nie dają pewności bo to rynek a rynek tworzą ludzie a nie ma maszyny który przekazuje fale mózgowe na ekran bez fałszywych danych. Możemy wyeliminować tylko mały procent błedu - prawda jest jednak taka że obecnie są możliwości żeby akurat w wypadku pieniądza miec go tyle ile by sie chciało. Możecie sie zgodzić lub nie to moje zdanie

Ktos mądry kiedys powiedział ze nawet na najgorszym sytemie dobry gracz potrafi zarobic oczywiscie adekwatne jest z najlepszym systemem i złym graczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...