Skocz do zawartości

jaka platforma 0,01pip, walutowane pln, mt4


meteor007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) przejrzałem forum i nie znalazłem takiego tematu aktualnie jestem w bossa ale subkonto mikroloty otwarte jest tylko do końca roku 2012

dlatego jestem zmuszony zmienić brokera nie mogę znaleźć w wyszukiwarkach brokera który miał by platforme na mt4 walutowanie w pln i możliwość transakcji 0,01 pipsa proszę może znacie jakiś :D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam Xemarkets,

niestety nie ma walutowania PL ale czasami to i zaleta, ja nie gram na walutowaniu USD i EUR,

i podstawa nie gram na polskich brokerach tylko sprawdzonych zagranicznych. Oczywiście też mogę polecić Dukascopy, Fxpro, czy nawet aaafx zintegrowany z Zulutrade

Depozyt początkowy rachunek Micro: 5 USD

Rachunek Standard: 5 USD

Rachunek Executive: 100000 USD

Minimalna wielkość transakcji: 0,01 lot (1000)

Spread na głównych parach walutowych: od 1 pipsa

Dźwignia finansowa (lewar): do 888:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może warto sprawdzić czy broker oferuje maksymalny spread? Jeżeli ktoś to robi to wskazuje-maksimum- najgorszą możliwą cenę, której możesz się spodziewać. Ponoć profesjonaliści traktują ten czynnik jako ważniejszy niż najniższe spready.

Bre oferuje niskie spready,ale konto nie jest od 1000 tylko od 2000PLN,podobnie jak w WH selfinvest, z ta różnicą że WH propnuje przynajmniej 100 par walutowych i współpracuje przynajmniej z 10 bankami realizującymi. Jak jest wasza opinia na temat tego brokera.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O WH nie będę się wypowiadał ponieważ nigdy nie miałem tam konta natomiast powiem tak...

Co z tego, że jakiś broker oferuje 100 czy więcej par skoro najczęściej handel ograniczamy do 5-10 ulubionych, którymi się zajmujemy? Z reguły podstawowe pary, które są w kręgu zainteresowań polskich inwestorów są oferowane przez większość znanych mi brokerów. Chyba, że naprawdę chcemy grać na parze typu HKD/JPY ale trzeba pamiętać o niskiej płynności tego rynku... Więc wg mnie wcale nie jest to czynnik decydujący.

Inaczej sprawy mają się z innymi instrumentami typu towary, indeksy... Tutaj faktycznie zróżnicowanie jest często mile widziane. Tylko też trzeba zadać sobie pytanie czy faktycznie będziemy z tego korzystać.

Ograniczenie spreadu od góry świadczy o tym, że jest to broker Market Maker, czyli gramy na jego podwórku, wg jego zasad i to z nim zawieramy transakcje, które on zabezpiecza (a przynajmniej powinien to robić) na rynku. Tendencje są takie, że model Market Maker odchodzi do lamusa. Nikt już nie chce handlować z brokerem więc firmy przekształcają się w ECN lub STP, gdzie nie zapewniają już maksymalnego poziomu spreadu (ogranicza to tylko rynek i jego płynność) natomiast nie ma konfliktu interesów.

Jak to w życiu. Coś kosztem czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...