Skocz do zawartości

Problemy z brokerem


Xtrader
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i dziękuję za przyjęcie. Odrazu uderzam z tematem.Uzywam platformy XTB…..wcześniej byłem na 500 plus,ale takie numery robili że się w głowie nie mieści.Niestety zaczynam mieć problemy i w XTB.W czasie trwania sesji znika stan finansów , wszędzie pokazuje zero.Nie mam możliwości nic zrobić.Tydzien czasu już konsultanci że mną walczą. Brak możliwości zamknięcia akcji gdyż nie mam dostępu do aplikacji takich zakładek jak pozycje otwarte , pozycje zamknięte itp.Jakich wy używacie platform? Co polecacie , zostać u nich czy zmieniać brokera?Jest weekend a ja zostałem bez dostępu do aplikacji…..aż się boję tam w poniedziałek zajrzeć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Z jakiej przeglądarki korzystasz?

Mam praktycznie cały dzień odpalone xStation na drugim monitorze do podglądu rynków i faktycznie, sporadycznie zdarzają się błędy ale nie takie, o których mówisz więc przypuszczam, że występują one konkretnie u Ciebie, a nie u wszystkich klientów (lub ich dużej grupy). Zatem musi być jakiś czynnik, który je wywołuje. I na pierwszy rzut obstawiałbym przeglądarkę internetową, potem jakieś widgety w przeglądarce, antywirusa, system operacyjny itd...

W moim przypadku błąd, który ja zauważyłem, to brak odświeżania stanu konta po tym jak wygasiłem komputer, a następnie go "obudziłem". Na wykresach wszystko się zmienia, kursy także ale bilans pozostaje zamrożony. Ale wystarczy odświeżyć platformę i wszystko wraca do normy.

Spróbuj pohandlować przez parę dni na innej przeglądarce i zobacz czy problem dalej występuje.

Jeśli chodzi o inne platformy, to za niezawodne uchodzą MT4 i MT5 - leciwe, z ograniczoną liczbą funkcji i dość starym designem ale działają :) Można powiedzieć, że to taki stary japoński pickup :D 

p.s. z ciekawości, możesz powiedzieć co się działo w Plus500?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...