Skocz do zawartości

Rachunki zarządzane - opcja dla początkujących?


Jimmy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu interesuję sie forexem i zbieram informacje na temat wszelkich możliwych rozwiązań i propozycji. Trafiłem między innymi na coś takiego jak rachunki zarządzane. Oferuje je Secured Forex, ale nie wiem, może ktoś jeszcze również. Słyszeliście coś o tym? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Ja jestem początkujący i pomyślałem, że taki rachunek to dobry start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chyba mi się przewinęli przed oczami... Zalecam duuuużąąą ostrożnośc w przypadku dobierania tego typu ofert. Co sprawia, że nigdy nie zdecydowałbym się na ich usługi?

1. gwarancja kapitału/bezpieczeństwa - to mit i nic takiego nie istnieje jeśli chodzi o inwestycje alternatywne. Nawet na lokatach istnieje pewne ryzyko choć jest ono bardzo małe (proporcjonalnie do zysków). Amber Gold też gwarantował 100% kapitału... Nie musze chyba nic więcej dodawać ;).

2. Wyniki zaprezentowane na stronie są zbyt piekne by były prawdziwe. Po prostu prawie od linijki ktoś poprowadził sobie linię kapitału. W 1,5 roku 150 %? I taka cisza o nich w sieci? I jeszcze gwarancja kapitału? Podejrzane.

3. Twierdzą, że Think Forex to jedna z największych firm brokerskich... Nie skomentuję :).

Ale akurat o FXCM to się zgadza.

4. Brak nadzoru KNF, a przynajmniej nic o tym nie piszą, a jak nie piszą...

Przerobiłem kilka takich firm i "firm". Zawsze kończyło się tak samo.

Zakładając, że znajdziesz firmę wiarygodną, która będzie przynosiła regularny zysk, będzie bezpieczna i nie mamiła swoich klientów... Trzeba zadać sobie pytanie - czy chcesz tylko zarabiać (lub raczej liczyć, że ktoś będzie zarabiać dla Ciebie) czy też jeszcze czegoś się nauczyć. Niestety ale ta forma inwestowania Cię tego nie nauczy więc to wcale nie jest "dobry start". To bardziej forma dywersyfikacji handlu lub też przerzucenie roboty na kogoś wzamian za % od wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Może Zulutrade ? 150% w skali roku to nie mit tylko real. Mówimy o 1 roku, da się taką strategię wymyślić , a potem po tym roku taka strategia zbliża Twoje konto do >> MC Problem z taką strategią jest to aby w odpowiednim momencie wejść i wyjść, ale nikt nie wychodzi w tym odpowiednim momencie tylko po, a to już jest za późno dla konta przy tak agresywnych strategiach.

Przepraszam zdublował się post, jak go usunąć.

Czasami mi wyskakuje strona z "URYRURUR&&^*%TUTGGITUYRYFHJGIUT" tylko na tym forum :(

Edytowane przez alien1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Zulutrade ? 150% w skali roku to nie mit tylko real. Mówimy o 1 roku, da się taką strategię wymyślić

Da się wymyślić nawet taką, która daje 1000% w rok. Tylko, że mało któremu inwestorowi (szczególnie poważnemu i z dużym kapitałem) zależy przede wszystkim na jak najwyższej stopie zwrotu... Tymbardziej wątpię by pakował się na zulu, gdzie statystyki są zniekształcone i dużo tam forexowej patologii...

Czasami mi wyskakuje strona z "URYRURUR&&^*%TUTGGITUYRYFHJGIUT" tylko na tym forum

Niestety nie wiem z czego może to wynikać. Od początku istnienia forum się z tym nie spotkałem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...