Skocz do zawartości

Z mt4 do JForex Platform


GLOBALDIRECT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam strategię fontanna która jest napisana pod mt4 i nie jest automatem. Wszystko mieści się w jednej paczce i potrzebuję platformy fx na której w większej prawdopodobnej możliwości nie będzie rekwot. Niestety ale na GO4X są rekwoty i mnie trafia bo przez to trace pieniądze. Dodatkowo są jakieś dziwne potwierdzenia po wejściu w pozycje wyskakują jeszcze okienka do klikania. A ja potrzebuję czegoś co wyeliminuje takie klikanie potwierdzeń po wejściu.

Mam pytania w związku z tym:

Czy istniej ustawienie programu z mt4 na coś jak JForex pod jave?

Czy jest taka platforma do scalpingu która może mi poprzez nakładki różnego rodzaju przyjąć paczki wskaźników z mt4 do innej platformy w stylu Jforex Java.

Lub jeśli już mt4 to taką która będzie dostosowana do scalpingu.

Proszę o pomoc na maila: globalforex@op.pl

Dodaję fotkę wyglądającego mojego pulpitu plaformy

ScreenShot016.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Masz kilka wyjść:

1. zmienić brokera MT4 na innego, gdzie jest szybsza egzekucja zleceń lub starać się obniżyć ping do serwera brokera,

2. ustawić duży poślizg cenowy dla zleceń w MT4 ale wtedy będzie prawdopodobieństwo notorycznego otwierania pozycji po gorszych cenach,

3. jeśli chcesz grać w Dukascopy ale używać MT4 to można wykorzystać most, który opisujemy tutaj:

http://forexclub.pl/brokerzy/dukascopy-europe/dukascopy-a-metatrader-4/

4. możesz też zlecić programiście przerobienie tych wskaźników z MT4 (MQL) na JForex (java).

5. i najbardziej prowizoryczne wyjście - analizy robić w MT4, a transakcje zawierać na JForex. Można sobie podłączyć drugi monitor i tam mieć ciągle włączone MT4 z wykresami, a na pierwszym mieć JForex i tam klikać.

Wybór należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...