Skocz do zawartości

Testowanie Grup Sygnalowych


chudy2355
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuje przetestowanie kilka grup Sygnalowych, m.in. Learn2Trade, forexgdp, Wall Street forex signals, forex robot nation, free fx signals. Wyniki będę tutaj zamieszczał. Dodatkowo jeśli testowałes jakieś sygnały zapraszam do zamieszczenia wyników. Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledziłam kilka grup w przeszłości, ale z czasem wyniki były bardzo słabe. Ciekawe czy teraz coś się zmieniło.
Okej, dzięki za odp. Zacząłem od darmowej grupy freefxsignals. Ich statystyki z poprzednich tygodni wyglądają obiecująco ale trzeba to sprawdzić. Widziałem że na forexclub był test tej aplikacji z mizerny skutkiem zobaczymy co teraz z tego wyniknie

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wrzucał podsumowanie po każdym tygodniu. Oczywiście testuje po jednej grupie. Aktualnie darmowa aplikacja na androida free FX signals. Nie będę się rozpisywał poprostu screen z transakcji w danym tygodniu. Za testowanie wziąłem się od wtorku także ominąłem 3 zyskowne transakcje z poniedziałku. Dodatkowo gdy udostępnia na aplikacji swoje podsumowanie tygodnia również je wrzucę.
Tutaj link do screena bo poniżej niewyraźny
https://zapodaj.net/9d7b3ab8b8e2a.jpg.html 8ec629907cebf53df15ce98b4cf12ed7.jpg&key=6643eac4ea0c78e4217614373ad1ec6b456f8a2267854721a1116efe194f34ab

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie z aplikacji. 3 pierwsze pozycje z poniedziałku których nie zagrałem. Jednak 2 na + a 1 na - a nie tak jak wcześniej pisałem 3 na +. Nie zgadza się ilość bo przy jednym sygnale osiągnął tp1 zanim zdążyłem ustawić tp2 i dlatego odrazu zawarłem druga transakcje cbe885751c6af926d5bd6e1481bbde94.jpg&key=3e1a5f585432753784534e955aa128df88e99d95c868926f6147f7d8bb311503

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zakończyłem testowanie pierwszej grupy sygnałowe (Aplikacji) Nie dodawałem wpisów ponieważ już w 2 tygodniu zaczęły pojawiać się problemy. Otóż w skrócie dają sygnał, idzie w dobrą stronę, osiąga tp1 na aplikacji informacja aby zmienić sl na cenę wejścia, następnie sygnał osiąga sl (cenę otwarcia pozycji). Finalnie wychodzimy na 0 lecz oni liczą ten tp1 więc bezsens według mnie. No chyba że myślę zle, więc zapraszam do dyskusji. Dla mnie aplikacja na - . Rozpocząłem testowanie 2 grupy ( mam spore nadzieję z jej związkiem) Dokaldnie chodzi o learn2trade. Dostępne są 3 kanały Premium, Trade Vip, Crypto Vip oraz swing. Narazie testuje tylko Trade Vip ponieważ nie znalazłem odpowiedniego brokera do Crypto. Może ktoś z tutaj obecnych czytelników może polecić jakiegoś brokera pod Crypto, wszystkie sygnały rozgrywane krypto/usd. Najlepiej lewar 1:500

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chudy2355 napisał:

idzie w dobrą stronę, osiąga tp1 na aplikacji informacja aby zmienić sl na cenę wejścia, następnie sygnał osiąga sl (cenę otwarcia pozycji). Finalnie wychodzimy na 0 lecz oni liczą ten tp1 więc bezsens według mnie.

To brzmi trochę jak manipulacja ;) Ale osobiście mnie to nie zaskakuje.

4 godziny temu, chudy2355 napisał:

Może ktoś z tutaj obecnych czytelników może polecić jakiegoś brokera pod Crypto, wszystkie sygnały rozgrywane krypto/usd. Najlepiej lewar 1:500

Z takim lewarem to będzie ciężko. Brokerzy FX z reguły dają 1:2 - 1:5. Można znaleźć trochę większy, często kosztem bezpieczeństwa środków więc ogólnie odradzam. 

Jeśli chcesz handlować crypto to moim zdaniem najlepszym wyborem jest duża giełda kryptowalut. Osobiście korzystam z największej - Binance - i moim zdaniem platforma jest naprawdę spoko. Lewar maksymalny na futures to bodajże 1:125 ale przy tej zmienności crypto to spokojnie wystarczy żeby wyzerować konto w parę chwil :D 

Tu masz też nasz link zapewniający rabat prowizji -10% na stałe:

https://www.binance.com/pl/register?ref=N9WDIGIY

Ciekawą alternatywą jest też Crypto.com ale tam prowizje wyższe i lewar niższy (1:50), a platforma wg mnie gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jesteś doświadczonym traderem zwracam się do Ciebie o poradę. Który sposób zarządzania kapitałem będzie odpowedniejszy ? Grać każdą parę tym samym lot em czy może % ryzyka od kapitału na każdej parze? Sam skłaniam się ku temu 2 Ale wolę zapytac

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ma swoje plusy i minusy ;)

Osobiście jestem zwolennikiem dobierania wolumenu do % kapitału, który jestem gotów zaryzykować/stracić na transakcji lub przynajmniej ustalenia poziomu max., który będzie nieprzekraczalny.

Czyli ustalam np. 2% ryzyka i w zależności od SL i instrumentu, dobieram tak wolumen, że strata nie wyniesie więcej niż 2%. SL ustalany jest w zależności od strategii - praktycznie nie korzystam z czegoś takiego jak stałe SL (np. 30 pips do każdej transakcji - wg mnie to kompletny bezsens). TP podobnie, przy czym stosunek TP:SL musi być przynajmniej 1:1 ale tylko przy ocenie wysokiego prawdopodobieństwa sukcesu (inaczej musi być znacznie korzystniejszy).

Ale w praktyce wygląda to tak, że jestem na rynku już.... 15 lat? I nadal błędy się zdarzają. Zła ocena sytuacji, prawdopodobieństwa "sukcesu", wejście w "pewniaki" pod wpływem chwili itd. ;)

Moim zdaniem gra stałym lotem jest dobra przy strategiach zakładających regularne wypłaty zysków, bez założenia, że w przyszłości chcesz z tego budować coraz większy kapitał. Ewentualnie stały lot, który jest zwiększany okresowo, czyli 0.1 lota do poziomu depo XXXX usd, a od XXXY już 0.2 lota itd.

I tu ponownie w praktyce wychodzi tak, że często psychicznie gdzieś przebiega nasza granica i okazuje się, że do 1 lota gra nam się super, a przy 2, 3, 4, 5 lotach dają znać o sobie emocje, które zaburzają nam postrzeganie sytuacji, bo widzimy zbyt duże kwoty zmieniające się na naszym saldzie przy małej zmianie ceny i w konsekwencji nagle idzie nam dużo gorzej. Bardzo fajnie tłumaczy to Mr. Yogi, z którym robiliśmy webinary w kwietniu:

https://forexclub.pl/mysl-jak-trader-sztuka-spekulacji-mr-yogi-czesc-1-video/

https://forexclub.pl/mysl-jak-trader-bledy-w-tradingu-mr-yogi-czesc-2-video/

https://forexclub.pl/mysl-jak-trader-bhp-spekulanta-mr-yogi-czesc-3-video/

https://forexclub.pl/mysl-jak-trader-rozwoj-tradera-mr-yogi-czesc-4-video/

Tu masz wideo z tego cyklu. Jeśli uda się namówić Yogiego, to na jesień zorganizujemy kontynuację :) 

Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...