raposo

Ostatnia szansa na udział w bezpłatnej konferencji internetowej - Wolność finansowa z Marcusem de Maria

Rekomendowane odpowiedzi

Już w najbliższy wtorek, o godzinie 19:00, odbędzie się konferencja internetowa ze światowej sławy mówcą i inwestorem: Marcusem de Maria. Wydarzenie to zamyka cykl trzech spotkań z Marcusem. Poprzednie dwie edycje webinariów odbyły się 17 i 24 września.
Marcus de Maria jest twórcą sfinansowanego z własnych środków teamu traderów. Osoby uczestniczące w konferencji będą mogły poznać wiedzę, którą inwestor przekazał już swojemu zespołowi. Zaprezentowana zostanie między innymi porada, jak wykorzystać spadki do zarabiania pieniędzy oraz strategia Bizona – nowatorskie podejście w stosunku do rynku byka i niedźwiedzia.
Wyznając dewizę "uczyć innych, jak osiągnąć to samo", charyzmatyczny mówca chce być inspiracją dla ludzi, których celem jest osiągnięcie wolności finansowej.
Więcej informacji o wydarzeniu i zapisy pod adresem: www.marcusdlainfoinwestor.zyskajwiele.pl

CO: Bezpłatna konferencja internetowa z Marcusem de Maria
GDZIE: www.marcusdlainfoinwestor.zyskajwiele.pl
KIEDY: 30 września, godzina: 19:00

post-3-0-46609900-1411728883_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekend sukcesu finansowego - zbliżają się Seminaria Inwestycyjne z Marcusem de Maria

W dniach 10-12 października, znany mówca i inwestor giełdowy – Marcus de Maria przeprowadzi trzy edycje Seminarium Inwestycyjnego. Spotkania odbędą się kolejno w trzech miastach: Krakowie, Warszawie i Gdańsku.

W poprzednich konferencjach Marcusa brało udział tysiące uczestników. Słuchacze tegorocznego seminarium, będą mogli zdobyć wiedzę, którą Marcus przekazał już stworzonemu przez siebie teamowi traderów. Obecni, wezmą dodatkowo udział w spotkaniu z innymi inwestorami.
Każda edycja seminarium składa się z 5 sesji oraz sesji bonusowej. Marcus będzie odpowiadać na pytania takie jak: Co to jest giełda? Jak wykorzystać spadki do zarabiania pieniędzy? Czym jest nowatorska strategia Bizona? Jak dobrać strategię do swojego stylu życia i osiągnąć wolność finansową?
W celu rezerwacji biletów i poznania szczegółów wydarzenia, należy udać się na stronę: www.marcusdemariawpolsce.zyskajwiele.pl

Co: Seminarium Inwestycyjne z Marcusem de Maria
Gdzie: Kraków (10.10), Warszawa (11.10), Gdańsk (12.10)
Kiedy: 10-12.10, godz. 10:00 – 17:00
Szczegóły i zapisy możliwe na: www.marcusdemariawpolsce.zyskajwiele.pl

post-3-0-84677500-1412336685_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekend 10-12 października był bardzo intensywnym czasem dla wielu polskich finansistów. To właśnie wtedy, światowej sławy mówca i inwestor giełdowy – Marcus de Maria, poprowadził w Krakowie, Warszawie i Gdańsku trzy edycje swojego seminarium inwestycyjnego. Nadszedł czas na podsumowanie wizyty Marcusa w Polsce.
Seminarium cieszyło się dużym zainteresowaniem i wysoką oceną jego uczestników. Po dwóch edycjach konferencji (warszawskiej i gdańskiej), osoby biorące w nich udział miały poddać ocenie pracę Marcusa. Wyniki potwierdziły duże zadowolenie uczestników z organizowanych przez nas seminariów: w dziesięciopunktowej skali, średnia ocena Marcusa wyniosła aż 9,6 punkta. – mówi Piotr Głowacki z portalu Infoinwestor.
Specjalista łączył wykład z aktywnym angażowaniem jego uczestników. Oprócz wiedzy teoretycznej, seminarzyści nabyli dużo nowych umiejętności praktycznych. Marcus udowadniał, że przy odpowiednim zarządzaniu ryzykiem, bankructwo praktycznie nie jest możliwe: Czy wiesz, że zaczynając z 10 000 zł i ryzykując na każdej transakcji 1% wartości depozytu, przegrasz wszystko dopiero wtedy, gdy odnotujesz 462 stratne zagrania pod rząd? Stosowanie tej prostej zasady bezpieczeństwa, pozwoli na duże zarobki na inwestycjach.
Wzór godny naśladowania
Uczestnicy mieli okazję poznać kilka prostych strategii, które można od razu zastosować na różnych rodzajach rynków. Muszę przyznać, że sami skorzystaliśmy na tych warsztatach. Nawet w naszych specjalistycznych odprawach traderów (7.30 każdego dnia rano), zaczęliśmy używać wskazówek Marcusa. – zdradza Piotr Głowacki z Infoinwestor.
Najlepsze co możesz zrobić, to naśladować sukces- znajdź kogoś kto już jest tam, gdzie ty chcesz być i naśladuj go. Promowana przez Marcusa zasada, pozwala w łatwy sposób ustalić życiowe priorytety oraz oszczędzić nasz czas i pieniądze – wprowadzenie jej w życie wiąże się bowiem z nauką na cudzych, a nie własnych błędach.
Prostota przede wszystkim
Trudne sprawy w prostych słowach. Stwierdzenie to, w najdoskonalszy sposób oddaje oratorski styl inwesotra. Marcus de Maria słynie z talentu do tłumaczenia skomplikowanych rzeczy w niezwykle przystępny sposób. Ponadto, jest naładowany niezwykłą energią, angażuje wszystkich na sali i co ciekawe, ma duże (choć cięte) poczucie humoru. W ten sposób, każdy uczestnik szkolenia ma gwarancję, że nie uśnie podczas 8-godzinnego wykładu, a co ważniejsze – wróci do domu naładowany weną i chęcią do działania, do zmiany. – wspomina Piotr Głowacki.
Konkretnym przykładem potwierdzającym te słowa jest sposób, w jaki Marcus tłumaczył mechanizm Krótkiej Sprzedaży: Wyobraź sobie, że masz bogatego przyjaciela, który wyjeżdża na roczny urlop i chce abyś zaopiekował się jego nowiutkim BMW wartym 60 000 Euro. Zgadzasz się, bo przyjacielowi się nie odmawia, ale co robisz dalej? Sprzedajesz ten samochód za 60 000 Euro. Czekasz rok i tuż przed powrotem przyjaciela odkupujesz taki sam model, ale w tym momencie już o rok starszy. W ciągu roku cena nowego modelu spadła do 45 000 Euro. Przyjaciel wraca, oddajesz mu samochód, a w kieszeni masz 15 000 Euro zysku. Wszyscy są zadowoleni. To jest właśnie krótka sprzedaż.
Co dalej?
Organizatorzy konferencji już ogłaszają, że nie spoczną na laurach. Sukces tej konferencji działa na nas bardzo mobilizująco. W listopadzie planujemy GSI, na którym będzie można dowiedzieć się więcej o długoterminowym zarabianiu. Naszym kolejnym projektem jest trzymiesięczny cougching "Globalny System Inwestowania”. Dalsze szczegóły pojawią się już w listopadzie. – zapowiada Piotr Głowacki.
Fotorelacja wydarzenia jest dostępna pod adresem: http://www.infoinwestor.pl/artykuly/132/inwestowanie_na_globalnych_rynkach_finansowych_z_marcusem_de_maria

post-3-0-38732300-1413887204_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się