Skocz do zawartości

eToro opinie traderów - social trading - broker forex


Max
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

zarejestrowałem się na konto demo, chciałem zobaczyć co i jak... od razu zadzwoniła do mnie jakaś kobieta z hinduskim akcentem hehe, czyżby aż tak oszczędzali żeby przenieść oddział telekomunikacyjny do Indi? ;d

Ogólnie to zaobserwowałem tam jakiś system śledzenia tych użytkowników którzy osiągają największe stopy zwrotu... i pewnie ludzie ich naśladują ... ogólnie to wszystko wydaje mi sie takie dziecinne, jak zabawka jakaś, mało profesionalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, taki marketing ma już eToro. Reklamy w postaci kreskówek itd. Nie korzystałem z tego "kopiowania" sygnałów od najlepszych oraz nie słyszałem żadnych opinii więc tu nic nie powiem jednak sama idea wydaje się być ciekawa. Jeśli chodzi o "obcy" akcent to cóż, może oszczędności, a może zatrudniony obcokrajowiec - w końcu inne narody są o wiele bardziej otwarte na inne nacje niż nasz :). W Londynie bardzo dużo azjatów pracuje w instytucjach finansowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie mam nic przeciwko zatrudnianiu azjatów ale wywołało to uśmiech na mej twarzy :)

Na plus na pewno jest to że mówią bardzo wyraźnie i łatwo ich zrozumieć.

Do tego śledzenia transakcji innych graczy, pomysł fakt ciekawy ale wolę raczej sam pomyśleć niż naśladować kogoś ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie maila dostałem od nich:

"See. Follow. Copy.

With eToro trading is as simple

as 1, 2, 3

Introducing eToro’s investment network OpenBook: a revolutionary way for you to trade the markets. Follow and connect with the entire eToro trading community. OpenBook can boost your success as a trader no matter how much experience you have.

1. See the trading activity of other traders in real time and spot new market opportunities and trends.

2. Follow the trades of the top traders and monitor their success rates.

3. Copy any trades you like.

Great For Pros And New Traders Alike

Whether you’re a trading expert already or a relative beginner, there’s lots in the OpenBook to help you get more from trading."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Po tylu latach wreszcie zabrałem się za przetestowanie eToro :)

Tradingowy Fejsbuk? Prawie :) eToro to lider w branży Social Trading. Muszę powiedzieć, że wrażenia są pozytywne.

Sprawdźcie naszą recenzję platformy:

https://forexclub.pl/etoro-opinie-recenzja-platformy/

Wkrótce zaczynamy testy na realnym kapitale. O wynikach będziemy informować na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • raposo przypiął/eła ten temat
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

eToro przejmuje spółkę Marq Millions i planuje zaoferować swoim klientom karty debetowe powiązane z rachunkami:

https://forexclub.pl/etoro-przejmuje-marq-millions/

Przypominamy także, że trwa nasz test platformy eToro. Za nami już 7 tygodni:

https://forexclub.pl/test-platformy-etoro-duzy-plus-pomogly-kryptowaluty-tydzien-7/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

eToro poinformował o rozszerzeniu swojej oferty kolejne pary kryptowalutowe. Do oferty trafiły cztery nowe tokeny i tym samym klienci “byczego” brokera mają już do dyspozycji łącznie 36 instrumentów CFD z klasy crypto.

Do listy dostępnych instrumentów doszły: Cosmos (ATOM), Graph (GRT), Curve (CRV) oraz 1inch (1INCH).

https://forexclub.pl/etoro-dodaje-atom-grt-crv-oraz-1inch-do-oferty-krypto/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...