Skocz do zawartości

Platformy mobilne - na telefon, plamtop


Johny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Świetny pomysł. Sposób, żeby odciągnąć od komputera i wyciągnąć z domu kogoś.

Czy ja wiem? Ja to traktuję bardziej jako rozwiązanie awaryjne i sposób na śledzenie rynku gdy jestem na urlopie. Trudno o poprawną analizę na tak małym ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś poda nazwy tych platform.

iTrader, FxPro MT4 Mobile... Google nie gryzie.

Niektórzy to nie mogą wyjść z domu, bo boją się, że coś przegapią i siedzą cały dzień przed komputerem.

To się nazywa uzależnienie. :D Wersje mobilne mają ułatwiać kontrolę nad otwartymi pozycjami. Nie wolno traktować ich jako główne narzędzie inwestycyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze tak dokładnie da się przewidzieć. Ustawiasz automatycznie maksymalne parametry straty, minimalne zysku. Jak ustawisz za niskie i pozycja się automatycznie zamknie i poniesiesz minimalną stratę, a tak nie poniósłbyś, ponieważ to był minimalny spadek i na przykład za chwilę nastapił duży wzrost i zarobiłbyś. Podałam taki przykład. Ale zawsze to jest ochrona przed dużymi stratami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

FxPro wprowadziło już aplikacje mobilne na wszystkie urządzenia:

  • MT4 Mobile na Windows Mobile i Windows Pocket/Smartphone
  • aTrader na Androida
  • bTrader na BlackBerry
  • iTrader na iPhone i wersja dedykowana dla iPada

Brak tylko czegokolwiek na starsze urządzenia z Symbianem ale system już właściwie umarł więc nie ma takiego sensu. Dodatkowo platforma webowa.

Dukascopy wypada troszkę bladzej. Na razie w ofercie:

  • SWFX iTrader na iPhone oraz iPada - są bardzo rozbdowane i działają świetnie,
  • SWFX Android - tu jednak możliwość podglądu rynku bez zawierania transakcji choć prace trwają i ma się to zmienić.

Do tego platforma webowa więc można bawić się za pomocą przeglądarki w telefonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...