Skocz do zawartości

Otwieranie pozycji


Alex 71
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

 

W zależności od tego jakie zlecenie oczekujące chcesz ustawić:

- z lewej strony klikasz na parę walutową i w panelu masz do wyboru Sell limit, Buy Limit.

- obok masz też ikonkę 'papirusu' z tworzeniem nowego zlecenia, gdzie są opcje Zlecenie z Limitem oraz Stop Order. Ta sama opcja pojawi Ci się po kliknięciu prawym w dolnej zakładce POZYCJE.

- Można też po prostu kliknąć prawym na wykres i ustawić od razu dany rodzaj zlecenia po klikniętej cenie.

- Jeśli z lewej strony w panelu przełączysz sobie opcję na Price DOM (prawa z trzech ikon po środku między Sell i Buy limitem) to możesz zlecenie ustawić z tzw. drabinki zleceń.

 

Do wyboru, do koloru ;). Odpal demo i testuj do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam pytanie, obecnie testuję platformę demo Trading212 jest bardzo przejrzysta znajdują się tam wiadomości z rynku i analizy. Moje pytanie jednak dotyczy tego w jaki sposób odczytywać wiadomości z rynków. Mam z tym pewien problem i nie wiem przede wszystkim jak długo od godziny pojawienia się wiadomości będzie działać ona na rynek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działać będzie od razu, a może nawet i szybciej :). A jeśli nie zadziałała to już nie zadziała. Bawiłem się krótko platformą T212 więc nie wiem jak szybko i jakiej jakości newsy są tam publikowane jednak polecałbym je po prostu pisząc kolokwialnie olać...

 

Jeśli chcesz wiedzieć kiedy możesz spodziewać się mocniejszego ruchu na rynku to wystaczy Ci kalendarz danych makro, najlepiej ten:

http://www.forexfactory.com/

 

Wyniki publikowane są bardzo szybko - co prawda, i tak nie zdążysz na nie zareagować (automaty zawsze będą szybsze) jednak wszystko jest czytelne i ładnie opisane. Jeśli znasz trochę angielski to w "Detail" znajdziesz dosłownie wszystkie potrzebne inforamcje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Witam i dziękuję za Pana pytanie. 
 
Wiadomości są publikowane w czasie rzeczywistym na platformie Trading 212 PRO oraz na stronie internetowej są bardzo aktualne i odzwierciedlają ważne dla Traderów informacje w czasie rzeczywistym, mają one na celu aby pomóc w tworzeniu dokładnej i właściwej analizy fundamentalnej
 
Analizy dla niektórych z najczęściej używanych instrumentów finansowych na Trading 212 PRO są publikowane codziennie na początku dnia handlowego w Europie. One również są publikowane aby pomóc klientom Trading 212 w celu tworzenia analizy fundamentalnej.
 
Jeśli zna Pan angielski, chętnie zapraszamy do obejrzenia naszego krótkiego filmu edukacyjnego na temat wiadomości i analizy na platformie Trading 212 PRO: 
 
Jeśli ma Pan jakieś uwagi lub pytania, koledzy z działu obsługi klienta z przyjemnością porozmawiają  z Panem i odpowiedzą dokładnie i wyczerpująco. Dane kontaktowe do Trading 212 można znaleźć tutaj: https://www.trading212.com/pl/Kontakt/
Edytowane przez Trading 212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...