Skocz do zawartości

Visual JForex - kreator strategii automatycznych dla JForex w Javie.


raposo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy przyjemność zaprezentować nowość ze stajni Dukascopy - Visual JForex.

Bardzo intuicyjna aplikacja, która sprawia, że osoby kompletnie nie znające tego języka, będą w stanie stworzyć automaty własnego pomysłu. Myślę, że osoby, które znają w średnim stopniu MQL bardzo szybko się tam odnajdą. Dla innych przychodzi z pomocą dokumentacja (w j. ang.) oraz video tutoriale, które pokazują jak tworzyć proste strategie. Oczywiście z czasem będzie ich coraz więcej, a i my na pewno będziemy starali się coś stworzyć w języku polskim :).

Jest to dopiero wersja beta, która stopniowo będzie rozbudowywana ale już umożliwia tworzenie własnych narzędzi handlowych. Są dostępne wszystkie standardowe wskaźniki z JForex, a niebawem dojdą szablony strategii (np. scalpingowe, trend following itd. itp.), co sprawi, że wszystko będzie jeszcze bardziej szybkie i proste.

Więcej szczegółów tutaj:

http://forexclub.pl/...-visual-jforex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Odświeżam temat: wiadomo coś o manualu w j.polskim lub zagranicznym? Wszystkie filmiki są dość niewyraźne, wydaje mi się, że trzeba mieć jakieś pojęcie aby to ogarnąć. Przydałby się jakiś tutorial dla idiotów, niestety nie znalazłem czegoś takiego nawet na forum VJF. Ktoś może zgłębił zagadnienie? Nawet niekoniecznie samo Visual-jforex, co Waszym zdaniem warto przeczytać aby mieć jakieś podstawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Zabieram sie za niego od dłuższego czasu. Niestety tak jak mowisz, jest bardzo mało tutoriali i informacji dostarczanych przez Dukascopy wiec sam tez mam małe problemy zeby to rozgryźć. A przy okazji wychodzi lada moment nowa wersja Jforex wiec nie wiadomo czy nie bedzie to rzutować na budowę i zmiany w Visualu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Będzie coś o visual jakieś fimiki jak to ustrojstwo działa jak zrobić np. zlecenie obronne wg wskaźnika rysowanego na wykresie. W dziale download jest wskaźnik sugerujący poziom zlecenia SL na podstawie ATR na visual na 100% da się ustawić strategie obronnego po przecięciu linii wskaźnika ale jak to zrobić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visual JForex niestety trochę stanął w miejscu, nawet w kwestii promocji ze strony Dukascopy. Przypominałem im ostatnio, aby rozszerzyli gamę video tutoriali ale niestety chyba mają obecnie inne priorytety. Mi samemu ciężko większość rzeczy tam rozgryżć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...