Skocz do zawartości

Plus500


Monster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to nowa platforma na polskim rynku, jednak prężnie się rozwija.

50PLN bonusu(potrzebna weryfikacja sms) bez depozytu oraz 30% od pierwszej wpłaty.

Zlecenia wchodzą natychmiastowo, platforma nie zawiesza się, spread wysoki depozyt min 200pln.

Platforma wygląda naprawdę zachęcająco

www.plus500.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

nie. Umieszczenie na czarnej liście wcale nie oznacza, że jest nielegalnie działający. Po prostu nie należy zbyt ufać tej platformie

Na witrynie KNF (http://www.knf.gov.pl/o_nas/ostrzezenia_publiczne/index.html) jest zapis:

(..) Informujemy, że wymienione podmioty, nie posiadają zezwolenia KNF na prowadzenie działalności maklerskiej:

... 8. Plus500 Ltd, Belize (...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To, że nie posiada zezwolenia KNF w Polsce nie znaczy, że nie posiada zezwolenia tam, gdzie jest zarejestrowana. Plus500 to platforma wielojęzyczna, zagraniczna. Działa w wielu państwach. Od niedawna jest polska wersja. Przecież każdy może skorzystać z zagranicznej platformy, nawet jeśli nie ma pozwolenia w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja używałem przez 3 miesiące Plus 500,,było wszystko OK,,,jak zacząlem dość dużo wygrywać,,to za\częły dzić siędziwne rzeczy,,np. Alarmy cenowe wariowały, często rozłaczało mi połączenie,,i nie mogłem nic zrobić z daną pozycją,,,w konsekwensji przez złość,,,też głupotę i ich ingerencje straciłem 1800GBP w mieciąc :) Super co :) zatem nigdy wiecej brokera MM jak już to tylko ECN !!!! a i jeszcze jedno nie mogłem wygenerować zysku na pozycjach krótkolerminowych,,, Wartość pozycji skakałą jak pijana wariatka- ale najcześciej na moją nioekorzyść!!! teraz spróbuje sił w połączeniu z MT4 na Dukascopy lub FX pro, biorę pod uwagę jeszcze sunbirld- zatem jak ktoś ma złe doświadczenia z tymi bkokerami to czekam na sygnały ,,POzdrawiam,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja tez próbowałem tu na początku i po pierwsze sam program jest masakryczny nie wspominając o możliwościach wygodniej analizy tech. No i te speedy oraz to co napisał wyżej excider czyli skoki pozycji ... Ja natomiast testuje na razie z miesiąc czasu DEMO ECN FxPro i jest w pełni OKI... mam nadzieję ze identyczni jest na koncie Live. Jeśli tak to good.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...