Skocz do zawartości

Bill Williams


Logic1976
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Strategie wszyscy znają w mniejszym lub wiekszym stopniu jednak standardowe ustawienie z lekka poprawką wejscia w rynek i wyjscia wg mojej zadady - jako ze soie tutaj pomagamy przedstawie o co biega i zaproponuje każdemu przetestowanie.

Interwał M15

Pary

eurusd

gbpusd

nzdusd

audusd

usdchf

usdcad

te gram i te wchodzą ładnie

Wchodzimy

w standardowej formie wchodzimy gdy ponad (poniżej) linią niebieska szczęki pojawi sie fractal u mnie wchodzimy gdy fractal jest ponad (ponizej)tą linia jednak dodatkowo linia niebieska musi byc w momencie pojawienia sie fractala najniżej (najwyżej)

Zlecenia oczekujące

Wychodzimy

1. pierwsza SL pod linia niebieska

2. obrona zdobytego kapitału gdy AO i AC pokazą słupki przeciwne do kierunku gry WAZNE słupków musi być jednoczesnie tak na jednym jak i drugim wskaźniku po 5 - wtedy ustawiamy SL ponizej najnizszej (najwyższej) wartości świecy odpowiadającej dla słupków

Anulacja zlecenia

Zlecenie oczekujące anulujemy gdy linia szczeki zostanie przebita w przeciwnym kierunku do gry nawet o 0.00001

Nadal testuje rozwiązanie z reszta wskaźników przewidzianych dla strategii ale to troche potrwa narazie daje zarabiać powyższa startegia na realnym rynku.

Dopuszczalna strata na jednej pozycji 0,5% wartości portfela TP nie stosuje bo chyba ta forma strategii tego nie przewiduje.

Jeżeli coś nie jest zrozumiałe prosze pytać

PS znalazłem w necie startegie Rainbow Dragon

pyatnie czy ktos to juz testował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj już dawno nie babrałem się w MQLu... Niestety nie pomogę.

Jak efekty na CFD? Nie przeszkadzają Ci luki?

Niestety przeszkadzają ucieka dużo zarobku ale co zrobić - np wczoraj na naszym indeksie zarobek był na shorcie ale gdyby otwarcie było przed luką to urwałbym sporą sumke a tak ogryzek tylko plus dzisiejsze zejscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...