Skocz do zawartości

raposo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zgodnie z wczorajszymi przypuszczeniami zbliżamy się do 1.3600. Wcześniejsza świeca H4 lekko wycieniowała od tego miejsca. Zobaczymy jak sytuacja dalej się będzie rozwijać. W przypadku wyraźnego cofnięcia trzeba oczekiwać korekty i zejścia pod ostatnie wsparcie na 1.3550.

post-3-0-69549200-1385543381_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok południa dotarliśmy do oporu, dziś poprawiliśmy odbijając się od linii trendu. Ewidentnie widać, że niedźwiedzie bronią tych kluczowych poziomów. Normalnie powinno to sprowokować choćby niewielką korektę ale patrząc na zachowanie innych par szanse na to maleją. W przypadku wybicia górą pierwszym targetem jest rejon 1.3700 i coś mi podpowiada, że możemy go osiągnąć na początku przyszłego tygodnia...

post-3-0-47770800-1385630294_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek dotarł do kluczowego miejsca, czyli zbiegu spadkowej LT i poziomego oporu. Niestety lub stety, jak kto woli, nie widać specjalnie tendencji do odbicia. To zwiększa szansę przełamania oporu i kontynuacji wzrostów. Niedaleko mamy kolejny opór na 1.3650, a następny przy psychologicznej barierze 1.3700 i wg mnie jest to realny cel na początku przyszłego tygodnia. Dziś Amerykanie też robią sobie wolne więc zmienność będzie marna...

post-3-0-83952800-1385716674_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta szybko załatwiona i jeszcze szybciej zniwelowana. Zawróciliśmy 15 pips nad wsparciem i od razu wystrzeliliśmy w górę. Właśnie przełamywany jest opór i wychodzimy z trójkąta. Jeśli kurs się tam utrzyma przez kolejne kilka godzin to będzie można mówić o potwierdzeniu i oczekiwać ruchu w kierunku 1.3830.

post-3-0-17839200-1386254115_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza marna zmienność na rynku spowodowana jest wyczekiwaniem na dane makro o 14:30. Stąd też za bardzo nie ma czego analizować... Od wczoraj Edek buja się w wąskim 28-pipsowym kanale. Czekamy na NFP. Wstępnie obstawiam cofnięcie pod wsparcie na 1.3620, a potem właściwy wystrzał w górę powyżęj 1.37.

 

Oczywiście mój 'strzał' jest tendencyjny, bo taki scenariusz po prostu najbardziej by mi odpowiadał...  :D

post-3-0-73004200-1386331946_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurodolar znalazł dołek na 1.3710, gdzie zmienność zaczęła wyraźnie wzrastać. Na przemian strzał w dół, w górę, w dół i teraz mamy dopiero ruch właściwy... Niejeden z Was pewnie nie wiedział co jest grane, w tym i ja :). W takich sytuacjach lepiej stanąć z boku... Od nowego tygodnia mamy ładne, spokojne wzrosty. Na tę chwilę to już ponad 60 pips i do szczytu brakuje tylko 25. Do kolejnego (szczyt z 25 października) mniej niż 50 pips. To kluczowe miejsca, które zadecydują czy ponownie spotkamy się z korektą, czy też będzie jakaś szansa na wybicie górą...

post-3-0-82505400-1387193967_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nie wydaje Wam sie, ze tam sie skonczylo duze "B" u gory i teraz robimy duze "C" zamin osattnie szczyty po lewej stronie zostana pononane?

 

http://www.mql5.com/en/charts/1185013/eurusd-h4-fxpro-financial-services

 

pozdr.Piotr

PS a to juz nowy ruch na 1h do dolu (to duze C) 

 

http://www.mql5.com/en/charts/1185024/eurusd-h1-fxpro-financial-services

Edytowane przez SECLAfxconsulting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SECLA,

 

Tyle linii tam naciupanych, że bez szerszego opisu ciężko się w to wgryźć ;).

 

Wg mnie zakończyliśmy krótkoterminową korektę i sam czekam na poprawienie ostatniego lokalnego szczytu, co powinno potwierdzić moje przypuszczenia i sprowokować kontynuację ruchu w górę.

post-3-0-90164800-1387273621_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...