Skocz do zawartości

raposo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ranny ptaszek :) Zobaczmy czy opłacało się grać o takiej godzinie. Chyba screena nie będę zamieszczał bo generalnie też gram longi od 3520 ze stopem 12 pips poniżej i tp x 4 sl. Taka sucha analiza plus trejd jeżeli można.

 

ps. Raposo, dostałeś ostatnio jakieś propozycje dawania sygnałów? Pytam z ciekawości.

Edytowane przez trader-ket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły opłaca się wchodzić ok. 7-8... Ja niestety często nie wyrabiam się z odpaleniem platformy przed 9 :). Liczę, że dziś Edek się rozkręci w pogoni za kablem, który ładnie ciągnie w górę. Za bardzo nie ma co tu analizować, skoro sytuacja się nie zmienia od początku tygodnia...

 

Co do sygnałów... Propozycji żadnych nie miałem :). Czasem piszą do mnie traderzy z pytaniem co myślę o ich zagraniach lub o danym instrumencie ale wolę takiej pomocy nie udzielać. Co wpadnie mi w oko to wrzucam na stronę lub forum, i tyle.

post-3-0-32674300-1380180570_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korelacje ostatnio w ogóle mocno się rozjechały... GBPUSD wyraźnie w górę, EURUSD w miejscu. EURJPY wyraźnie w górę... Wniosek taki, że osłabia się dolar oraz jen, a euro lekko kuleje, co widać na wykresie EURGBP, które wyraźnie spada... Reasumując, potrzebne są dobre dane z Europy, żeby Edek wreszcie się ruszył.

post-3-0-41557700-1380183065_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś czego było potrzeba dziś się znalazło, nie wiem co to było ale pociągnęło edka w dobrą stronę o 70 pips w ciągu ostatnich kilku godzin. Krótkoterminowy opór dość blisko, jak uda się go pokonać to bardzo szybko powinniśmy dotrzeć do targetu.

post-3-0-88133700-1380288966_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25-pipsowa luka na otwarciu w niedzielę, dodatkowo pogłębiona od razu po rozpoczęciu kwotowań, sugeruje słabośc kupujących... Zapewne przyjdzie nam zostać chwilę w tej konsolidacji. Teraz widać tendencję do domykania luki i może nawet uda się zaatakować ostatni szczyt jednak wątpię, abyśmy przed czwartkiem podjęli próbę wybicia górą...

post-3-0-04928200-1380528168_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsparcie na 1.3570 potwierdzone, zbliżyliśmy się do górnego ograniczenia kanału skąd możemy korygować właśnie do najbliższego supportu. Od tamtąd obstawiam dalsze próby wzrostów, jeśli wybijemy nad kanał to mamy 1.3700, może nawet do jutra. Jak się nie uda to oczekiwałbym konsolidacji między fioletową a górną niebieską linią.

post-3-0-41930000-1380784825_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...