Skocz do zawartości

raposo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak to wygląda. Poziomy zostały utrzymane i wyjątkowo cieszy mnie zachowanie linii trendu wzrostowego. Nadal jest respektowana, a dość szybko zbliżyliśmy się do oporu.

sory ,ale teraz co mamy bo niełapie ,troszke mnie nie było .wzrosty się skończyły i jedziemy na dół czy za chwilę odbije?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarcie i noc neutralna ale pod koniec piątkowej sesji linia trendu wzrostowego została naruszona więc póki co nie jest zbyt istotna. Mimo tego, kurs utrzymał się nad wsparciem na 130.40 więc jeszcze jest nadzieja na wzrosty. Pierwszy poziom docelowy na 132.50 więc jest trochę pipsów do zgarnięcia.

post-3-0-21476500-1369638470_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółowa analiza na stronie:

 

http://forexclub.pl/wiadomosci/analizy/eurjpy-29052013-bez-rozstrzygniecia/

 

 

A tu szybki komentarz. Dalej trzymamy się nad wsparciem więc jest szansa na wzrosty choć dynamika ruchów z rana niezbyt dobrze im wróży... :) Większe ryzyko więc mniejszą pozycją z w miarę wąskim SL można spróbować.

post-3-0-23476700-1369817522_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że EUR/JPY nie chce za bardzo wzrastać... Ani spadać... :)

 

Linia trendu sforsowana ale wsparcie utrzymane. To sugeruje utrzymanie konsolidacji. Osobiście będę czaił się na korzystne wejścia i grę od bandy do bandy ze zmniejszonym zakresem (niebieska linia ciągła - góra; niebieska linia przerywana - dół).

post-3-0-41731400-1369900552_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc teraz na wykres można popaść w małą konsternację... Wsparcie 130.40, które wczoraj było złamane i stało się oporem.... Znów zostało złamane ;). Wracamy do scenariusza wzrostowego. NIe spodziewałem się, że tak łatwo do tego dojdzie.

 

TP na 132.80 w skali tygodnia. Wejście w okolicy 130.40-60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany, zmiany, zmiany... Sytuacja zdążyła się odwrócić już jakieś 3 razy, a pozycje kończyły się głównie na BE. Pora więc odświeżyć trochę wykres.

 

Krótkoterminowy trend spadkowy z wsparciem ustanowionym na 129.50. Czekam na wyjście z trójkąta. Wybicie dołem z TP na 127.20. Wybicie górą z TP 132.70. 

 

Jak u Was? ;)

post-3-0-61024400-1370507760_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem zmienności rynek nas dziś rozpieszcza. EUR/JPY wybiło jednak dołem i zaledwie 20 pips zabrakło do wcześniej wspomnianego TP. W ciągu trzech godzin zjazd w dół o 300 pips. Pora na stabilizację lub korektę pod opór. 

Obawiam się, że do jutra rynek może być już wyjątkowo nudny i inwestorzy będą wyczekiwali na dane o 14:30...

post-3-0-04762500-1370542804_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EUR/JPY szybko olał wyrysowany przeze mnie kanał, a dynamika zmian jest dość przerażająca. W tym tygodniu zakres ruchów wynosi 600 pips. Na ten moment zatrzymaliśmy się na wsparciu na 125.90. Wolę nie spekulować, że zaraz od niego odbijemy, bo wtedy założę się, że do południa znajdziemy się pod nim i może nas czekać ruch nawet do 119 ;). Jeśli jednak ktoś lubi ryzyko i ustawia szerszy SL to cóż, możnaby spróbować L do 129 w skali kolejnego tygodnia ;).

post-3-0-91214600-1371107256_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...