Skocz do zawartości

raposo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów!

 

Osobiście mam obstawiam scenariusz, zę SP wejdą w korektę na dniach, więć JPY powinien być beneficjntem. Mój scenariusz na najblizysz tydzień zakłada powrót do canajmniej do 130, wtecy EUR/USD będzie ok 1,2750. Jak te poziomky zostaną przebite to zaczynamy RGR do 1,20, a EUR/JPY podąży za EUR, więc moze 122-124? Jakie są Wasze poziomy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy i testujemy wsparcie na 132.30 więc nie ma co upierać się przy wzrostach w krótkim terminie. Jeżli zostanie złamane może wejdziemy w dłuższą konsolidację z korektą do 131.20. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

 

Jednak patrząc długoterminowo i na inne rynki... Indeksy giełdowe biją rekordy, no może poza naszym WIGiem, który został daleko w tyle :). Wzrost indeksów zawsze sprzyja osłabianiu się jena, a zluzowana polityka pieniężna dodatkowo powinna motywować inwestorów do wzrostów.

post-3-0-16546900-1368564530_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy widzilieście sygnał reutersa i zasięg?

 

EUR/JPY Trader
Strategia: SELL@130.80
15.05.2013 03:22 By: Richard Sexton
Price is showing initial signs of putting in a major top. 2 daily doji candles at long term 50% fib resistance by 132 with bearish MACD divergence in place on every timeframe. We are on alert for a selloff and have our sell stop 20 pips below the 131 big figure. If filled we will target support by 126 initially. (RS)
 
Pozycja: FLAT Na poziomie: 132.52 Otwarcie/zamknięcie: 14.05.2013 22:59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam stanleye mówili o S ale na usd/jpy, ja dziś przy samym szczycie dostałem SL'a niestety, później już mnie nie było. I teraz jak patrzę dosłownie się rozminąłem, jak przyszedłem to już po frytach...Wiem że trochę późno, aha, ładnie Ci się raposo forum rozkręca :D

Edytowane przez trader-ket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę poszatkowało dolną bandę i chwilowo bym z niej zrezygnował na rzecz niższej ;). Konsolidacja trwa. Wg mnie można ryzykować Buy Limit w okolicy 131.20.

post-3-0-66959700-1368681971_thumb.png

 

trader-ket,

Powolutku ale ambicje mamy dużo większe. Liczymy, że przyprowaidzicie znajomych :D. Widziałem, że sprawdziłeś się w Quizie o AT. Trudny, łatwy, byle jaki? Sugestie mile widziane :). Zapraszam do udziału innych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...