Skocz do zawartości

raposo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj była niezła jazda na eurojenie. Spadki na 250 pips w ciągu jednej sesji? To nie zdarza się zbyt często :). Pokonaliśmy wsparcie więc jest spora szansa na kontynuację ruchu, docelowo może nawet do 138.60... Ale to bardziej w perspektywie kolejnego tygodnia, a nawet dwóch niż najbliższych 1-3 sesji.

post-3-0-66323800-1394785128_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Eurojen dotarł do dolnego ograniczenia trójkąta. Odbije? Przebije? Czas pokaże, na razie trudno coś prorokować. Nie widać jeszcze sygnałów do odwrotu ale też na niższym TF widać 20 pips luzu, a jest jeszcze szansa, że wsparcie zostanie najpierw przetestowane. 

 

W przypadku wybicia dołem można oczekiwać spadków nawet do 135.60 w perspektywie kolejnych 2-3 tygodni. Jeśli rynek odbije to celem będzie górne ograniczenie trójkąta, które jest jakieś 270 pips wyżej.

post-3-0-06675100-1400141639_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EUR/JPY wybija się z wcześniej nakreślonego trójkąta, tyle, że tym samym nie może przekroczyć poziomego wsparcia. To może zwiastować dalszy brak rozstrzygnięcia co do kierunku w którym podążać będzie kurs. Jeśli 138.60 nie zostanie przełamane to prawdopodobnie będzie czekać nas drugi odcinek z serii "Przewleklła konsolidacja"... A szczerze powiedziawszy ja osobiście mam już trochę tego dość ;). Najbliższy tydzień powinien przynieść rozstrzygnięcie.

post-3-0-99550100-1400574584_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurojen zgodnie z moimi obawami zatrzymał się na poziomym wsparciu, co może zahamować jakikolwiek 'przełom' na tym rynku. Wybicie z trójkąta nie rozwiązało całkowicie problemu nudy na rynku. Teraz trzeba czekać na wybicie dołem lub co gorsze, odbicie w górę, co ciągnie za sobą ryzyko powrotu do kanału konsolidacyjnego...

post-3-0-24932200-1400742100_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 lat później...

EURJPY kolejny raz wraca powyżej 120.850. Ostatnie kilka świeczek to niezdecydowanie w strefie tego poziomu. Nie zmienia to ogólnego sentymenty z wyższego TF który w mojej opinii dalej jest spadkowy, ale na tą chwilę ruch w górę może się wydłużyć.

EURJPYDaily.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...