Skocz do zawartości

XM (XEMarkets, Trading Point)


alien1983
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To potraktowałbym na plus i dziekuje za doprecyzowanie. Jednak przy takim podejściu zawsze nasuwa mi się jedno pytanie. Skoro jesteście brokerem MM i działacie jako STP to czemu nie jesteście brokerem STP? ;)

Niestety wydaje mi sie, ze odpowiedz jest oczywista, a osoby z dużym depozytem moga sobie pozwolić na dużego brokera ECN i negocjowane warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To potraktowałbym na plus i dziekuje za doprecyzowanie. Jednak przy takim podejściu zawsze nasuwa mi się jedno pytanie. Skoro jesteście brokerem MM i działacie jako STP to czemu nie jesteście brokerem STP? ;)

Jest to spowodowane obecnością u nas dealing desku, który przede wszystkim odpowiada za możliwość zawierania transakcji drogą telefoniczną przez naszych Klientów. Drugą sprawą jest nasza surowa polityka błyskawicznej realizacji transakcji oraz absolutnego braku rekwotowań czy odrzuceń, co w pełni gwarantujemy.

 

 

Niestety wydaje mi sie, ze odpowiedz jest oczywista, a osoby z dużym depozytem moga sobie pozwolić na dużego brokera ECN i negocjowane warunki.

 

To wszystko zależy od indywidualnego stylu inwestowania. Mamy bardzo przyjazne środowisko dla zamożnych Klientów, którzy m.in. preferują handel przy bardzo wysokiej dźwigni 888:1 oraz z dodatkowym bonusem.

 

Piotr Kurszewski

Business Development Manager

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rekwotowań i odrzuceń - więc zapewne są poślizgi. 

 

Poślizgi występują jedynie podczas publikacji znaczących wydarzeń makroekonomicznych, dużej zmienności ceny oraz niskiej płynności. W pozostałych przypadkach (>99,35%) transakcje są zawierane/zamykane po cenie ustalonej przez Klienta.

 

 

Pytanie jak są realizowane SL i TP w przypadku wystąpienia luki cenowej? (mówimy o małych klientach)

 

Zarówno SL jak i TP jest realizowany po najlepszej dostępnej cenie rynkowej.

 

Piotr Kurszewski

Business Development Manager

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz miałem z Państwem niewielki pośllizg, ale wiem też że i z mojej strony były problemy techniczne za co przepraszam. A wydaje mi się, że poślizg przy wydarzeniach makro to chyba normalne zjawisko wszędzie. Broker xm bardzo dobry, nie mam większych problemów, właściwie żadnych.... model egzekucji STP mi w pełni odpowiada. Im więcej zarobiam my, tym więcej zarobi broker więc nie byłby rozsądny, jakby nie dbał o interesy swoich Klientów, zatem i o mój interes ;) współpraca na duży + 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Serdecznie zapraszamy na BEZPŁATNE szkolenie ze strategii Price Action.

 

Na szkoleniu uczestnicy będą mogli poznać od podstaw kompletną strategię, która będzie mogła być praktycznie wykorzystywana w inwestycjach na rynku Forex.

Seminarium odbędzie się 28 lutego w hotelu Marriott w Warszawie, a poprowadzi je wszystkim dobrze znany p. Marcin Wenus.

Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie formularza rejsteracyjnego na stronie: http://www.xm.com/pl/warsaw-seminar

 

Do zobaczenia w Warszawie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Bezpłatne szkolenie Price Action już 6 czerwca w Gdańsku!

 

Witam Wszystkich,

XM.COM ma zaszczyt zaprosić wszystkich swoich klientów na całodniowe szkolenie Price Action, na którym uczestnicy poznają od podstaw kompletną strategię, mającą na celu analizę oraz wykorzystanie ceny do efektywnego handlu na rynku forex. Seminarium odbędzie się 6 czerwca w hotelu Radisson Blue Hotel w Gdańsku, natomiast prowadzącym będzie oczywiście wszystkim dobrze znany p. Marcin Wenus.
Jak zawsze, na uczestników seminarium czekają liczne upominki oraz nagrody.


Rejestracji na szkolenie można dokonać tutaj: 
http://www.xm.com/pl/forex-seminars/gdansk

Z wyrazami szacunku,
Martyna Sytek
XM representative 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatne szkolenie Price Action już 6 czerwca w Gdańsku!

 

Witam Wszystkich,

XM.COM ma zaszczyt zaprosić wszystkich swoich klientów na całodniowe szkolenie Price Action, na którym uczestnicy poznają od podstaw kompletną strategię, mającą na celu analizę oraz wykorzystanie ceny do efektywnego handlu na rynku forex. Seminarium odbędzie się 6 czerwca w hotelu Radisson Blue Hotel w Gdańsku, natomiast prowadzącym będzie oczywiście wszystkim dobrze znany p. Marcin Wenus.
Jak zawsze, na uczestników seminarium czekają liczne upominki oraz nagrody.


Rejestracji na szkolenie można dokonać tutaj: 
http://www.xm.com/pl/forex-seminars/gdansk

Z wyrazami szacunku,
Martyna Sytek
XM representative 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...