Skocz do zawartości

Geometria Rynkowa by Boby_Fischer


Boby_Fischer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu zasłaniasz nr. trejdu, myślisz że ktoś ci to odbierze? Odbierz to jako atak, widzę że spamujesz massowo wszystkie fora w necie podając linka do twojego fejkbooka, a nie każdy jest zainteresowany założeniem tam konta, a po drugie te linki jak dla mnie to czyste nic, bo zakładasz sobie profil, wątek i co? Podajesz linki before after i co one mają dowodzić niby? uszanuj ludzi którzy to czytają i pisz coś więcej, bo takie podawanie linków daleko nie prowadzi.

A i teraz mi sie przypomniało, czemu na nawigatorze tego nie praktykujesz? Boisz się konfrontacji? Zapewne, bo wiesz że tam ludzie wymagają jednak więcej niż to co prezentujesz wyjściowo.

Edytowane przez trader-ket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

14-06-2012

PS. Drogi trader-ket wykonuję screeny gdyż tak mi wygodnie to raz a dwa nie zależy mi na konfrontacji z nikim- robię swoję .. Jeżeli nie podobają Ci się moje analizy to sprawa myślę jest prosta..

Nie chodzi o to aby mieć rację - chodzi o to aby zarabiać pieniądze na rynku %-)) !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ale skoro publikujesz screeny to robisz to w określonym celu. Pieniądze zarabia się dla siebie i nikt nikomu w konto nie zagląda ale skoro się wkleja screeny to jakiś komentarz, podsumowania albo statystyki wyników ze stosowania określonego systemu byłyby wskazane. I prawdopodobnie to miał na myśli trader-ket ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na FB pokazuję wybrane transakcje jakie przeprowadzam (zazwyczaj 1-2 transakcje w ciągu dnia). Czy mam tak dobre akcje zawsze? Hm.. skutecznośc moich wejść oscyluje w granicach 75-85% więc zdecydowana większość jest na plusie.

Pomyłki można wyhwycić np. poprzez to jak wrzucę analizę na FB a ona "pójdzie" w drugą stronę, bo i tak się zdarza - co jest normalne w tym zawodzie.

Podstawa to ochrona zysków (czyli BE, któe stosuję po ok +12 pips).

Szybki skalp z rana z dzisiaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zapraszamy na http://fibonacciteam.blogspot.com/

- Strategia FOREX

- Artykuły

- Interpretacja danych makro

- Techniki motywacyjne

- Traderzy "po godzinach" :-)

Blog stworzyliśmy dla wszystkich Traderów specjalizujących się zarówno w technikach Fibonacciego jak i innych strategiach rynkowych. Naszym celem jest pokazanie tego, że na rynku FX można rzeczywiście zarabiać przy użyciu wybranych układów geometrycznych, które ze względu na dużą powtarzalność jesteśmy w stanie znajdować każdego dnia na wykresie. Na samym blogu znaleźć możemy zarówno nasze transakcje, gdzie pokazujemy narzędzia z jakich korzystamy, artykuły związane z tematyką FX a także dział "Po godzinach" - przecież nie samym FX człowiek żyje :-)

Fibonacci Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

osobiście jakoś te staty są wybrane, jak by brakowało niektóre ? czy to była selekcja czy nie chcesz pokazać ? stary temat jednak nie widać twojej aktywności i dalszego działania ? reklama w pasku profilu do FB i nic więcej, jedze mi tutaj zwykłym fake i nic więcej, może to odmienne zdanie, ale takie mam. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pokazuję jedynie trafne wejścia, dlatego, że skupiam się tylko na tych układach, które okazują się profitowe i staram się maksymalnie podkręcić ich skuteczność.

Stratne pozycje są - każdy je ma i jest to normalne w tym zawodzie. Skuteczność trafnych wejść oscyluje u mnie w okolicach 75-85%.

O jakiej aktywności mówisz? Na Blogu - http://fibonacciteam.blogspot.com/ codziennie 2-3 wpisy się pojawiają z opisem układu, naszą reakcją, prezentacją wybranych elementów metodologii handlu etc..

Głównie można mnie znaleźć na FB, dlatego daję kontakt do siebie.

Fake w jakim sensie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Nie rozumiem Twoich postów, które nie wnoszą nic do mojego dziennika? Nie odkryłeś Ameryki- jestem obecny na wielu portalach, FB i in.

Chciałeś potwierdzenia? OK potwierdzam - FIBONACCI TEAM to mój Blog.

Po co to robimy?

Prezentujemy techniki związane z tradingiem harmonicznym oraz ich praktyczne zastosowanie na rynku FOREX. Przedstawiamy własne analizy i zagrania, aby pokazać, że Forex to nie przypadek, a swego rodzaju harmonia, która powtarza się każdego dnia.

Moje ostatnie transakcje

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...