Skocz do zawartości

Konto Live Dukas


Logic1976
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

założyłem konto live przy wypełnianiu wpisałem ten numer 7665 czy to wystarczy dla uzyskiwania rabatu 30% od dukascopy europe. Nie wiem czy dobrze zrobiłem ze zakladałem konto bezpośrednio ze strony dukasa czy koniecznie musiałem wcisnac załóż konto ze strony FC. Tak jak pisze numerek wpisałem dokumenty dostałem na maila dzisiaj wydrukuje podpisze a jutro ide wysłać wiec wole zapytać teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zapoznaj się dokładnie z całą procedurą, która jest opisana na naszej stronie, a Twoje wątpliwości powinny zostać rozwiane ;).

http://forexclub.pl/brokerzy/dukascopy-europe/rachunek-real/

Na końcu jest proces weryfikacji, który upewni Cię czy otrzymasz rabat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę zapoznaj się dokładnie z całą procedurą, która jest opisana na naszej stronie, a Twoje wątpliwości powinny zostać rozwiane ;).

http://forexclub.pl/brokerzy/dukascopy-europe/rachunek-real/

Na końcu jest proces weryfikacji, który upewni Cię czy otrzymasz rabat.

dostałem coś takiego

Your temporarily application ID is i dalej sa liczby i cyfry

niżej jest napisane

(Unique Identification Number).

Please note that this is not your account number, which you will receive once your account is open.

ROZUMIEM ZE TO MAM PODAĆ

Etap VII.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje konto zostało otwarte poprzez serwis ForexClub.pl (warunek konieczny by otrzymać rabat 30% na prowizję oraz dostęp do pozostałych korzyści), prześlij swój UIN (Unique Identification Number), który otrzymasz od razu po wypełnieniu aplikacji on-line, na e-mail rejestracje@forexclub.pl. UIN składa się z liter oraz cyfr i ma postać np. 2Q7UMND9XM. Prosimy o przesyłanie UIN przed dokonaniem wpłaty depozytu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...