Skocz do zawartości

ptaszki cwierkaja ???


Logic1976
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moze ktoś cos wie moze gdzieś znalezliscie informacje dotyczące nowego oprogramowania MT na platformę android. Pytanie brzmi czy producent platformy ma w planach stworzenie platformy jak dla windows. Możliwość otwarcia w jednym oknie wykresów kilku par lub w wiecej niz jednym interwale. Trailing stop, własne wskaźniki. Co prawda pokazał sie juz samsung slate z windows 7 cudo miałem w rękach ale w przeciwieństwie do asus prime nie jest opłacalny cenowo wraz ze stacja dokujaca kosztuje 3 razy tyle co prime.

Aplikacja na android to nadal niestety prowizorka tego co metatrader na windows moze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to nieuchronna przyszłość by MetaQuotes stworzyło coś stricte na Androida. Popyt jest i na razie brokerzy sami starają go zaspokajać własnymi aplikacjami. Niedawno pojawiło się oficjalne MT4 na iPhone'a (swoją drogą całkiem fajne).

Natomiast nie przeceniałbym możliwości MT4 mobilnego na Windows - wg mnie to nic ciekawego i iPhone'owa wersja bardziej mi leży. Co by nie było, to nadal tylko aplikacja służąca do podglądu rynku w momencie, gdy nie mamy dostępu do komputera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o mt na windows a nie windows mobile. Fajnie by bylo gdyby stworzyli taka sama platformę jak na obecnego windowsa stacjonarnego na android. Taka platforma musiałaby jednak powstać na dniach bo w najbliższych miesiącach wyleja sie tablety z win8 i android dla tradingu moze zostać wspomnieniem. Pierwsze tablety juz w tym półroczu wypuści samsung co wiecej pierwsze juz sa. Samsung slate robi dobre wrazene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale nie masz Androida na komputery stacjonarne czy laptopy, a tablet to nadal tablet, czyli urządzenie bardziej przenośne.

Dla porównania można zastosować iPada i tablety z Androidem jednak w tym przypadku na iPady są aplikacje jak na iPhone'y.

Pomarzyć można ale prawdziwego MT4 na urządzenia mobilne raczej nie uraczymy. Z resztą nie rozumiem fascynacji tą platformą... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale nie masz Androida na komputery stacjonarne czy laptopy, a tablet to nadal tablet, czyli urządzenie bardziej przenośne.

Dla porównania można zastosować iPada i tablety z Androidem jednak w tym przypadku na iPady są aplikacje jak na iPhone'y.

Pomarzyć można ale prawdziwego MT4 na urządzenia mobilne raczej nie uraczymy. Z resztą nie rozumiem fascynacji tą platformą... :)

ale mamy juz kombajny takie jak chocby ASUS PRIME monitorek plus klawiatura do wszystkiego jeszcze HDMI dzieki któremu można podłączyc zewnetrzny monitor np 27 cali. Nie o fascynacje androidem tutaj chodzi ale o wygode. przykład wychodze z domu zabieram ze sobą tablet na którym mam te same możliwości co w wypatku PeCeta czy tez standardowego laptopa. Po jakimś czasie na mieście czy na plaży czy tam gdzie ktos chce wracam do domu wstawiam tablet w stacje dokującą i walcze na monitorze 27 cali. Niby można zabrać ze soba laptopa ale tablet to tablet WYGODA jednak wieksza a i start szybszy. Ale nic za myśle góra 6 miesiecy atak tabletów typu samsung slate wynagrodzi nam i cenowo braki w funkcjonalnośći androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPada już dawno można połączyć telewizorem czy monitorem poprzez HDMI. Klawiatury również są do niego. Ale to nic nie zmienia. To nadal urządzenie mobilne i nie porównujmy tutaj możliwości Windowsa do Androida. Tak samo jak nie można porównać Windowsa Mobile do Windowsa.

Dopiero niedawno wyszło MT4 z prawdziwego zdarzenia na iPhone'y, a popatrz jaki czas te urządzenia są na rynku. Oficjalne MT4 na Androida pewnie też wyjdzie ale nadal będzie to wersja mobilna. Niezależnie od tego co akurat Twój tablet będzie potrafił.

Wiem, że fajnie by było ale szczerze wątpię... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...