Sign in to follow this  
bankier51

NAJLEPSZE SPOSOBY NA RELAKS

Recommended Posts

Generalnie przyjmuje się, że jeśli twoja praca jest umysłowa to wypoczynek powiniwn być aktywny i na odwrót.

Osobiście uwielbiam paintball. Zamierzam niedługo pojechać na obóz przetrwania organizowany przez fundację byłych żołnierzy jednostek specjalnych GROM. Polecam gdyż nasze pieniądze trafią dla rodzin byłych zołnierzy tej specjednostki (szkoleniowo najlepszej na świecie) którzy odnieśli jakieś obrażenia i teraz nie mogą zarabiać badź zgineli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oto link na stronę fundacji http://www.grom.org.pl/index.html . Poprzeglądaj, poczytaj, podzwoń być może się czegoś dowiesz. Mi udział w survivalu zaproponował kolega, więc tak do końca nie wiem co i jak. Powinieneś zadzwonić i popytać oni są bardzo wyrozumiali i napewno ci pomogą w miarę ich możliwości. Masz duży wybór: czołgi, strzelanie, ratownictwo morskie, survival w wodzie i na lądzie, skoki spadochronowe, loty szybowcem, skoki tandemowe, loty śmigłowcem, quady, szybkie łodzie motorowe, żagle/regaty, grom combat. Wysłałem im maila więc jak chcesz to poczekaj aż odpiszą to dam ci znać ci i jak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na co dzień pracuje w dużej firmie zatrudniającej około 3000 osób...Jako osoba zarządzająca ludźmi większość czasu spędzam przy komputerze, dzięki temu w ciągu normalnego dnia w firmie robie 2 trady i po zakończeniu od razu wyłączam platformę...nie wchodząc i nie próbując "wzbogacić" sie jeszcze bardziej.

na początku jak zaczynałem z powodu dobrej passy zaliczyłem kilka bankrutów :) co i was pewnie czeka :) jak wygrywasz…to raczka świerzbi żeby wyjść bo już się wygrało kilka $, byle na +… jak przegrywasz…szkoda Ci wyjść…bo masz nadzieje ze trend się odwróci na Twoja korzyść…to najczęstszy powód stresu….a wystarczy zamknąć pozycje na małym minusie i to spokojnie odrobić w jednym lub 2 strzałach :)

Po pracy robie jeszcze max 3 trady na tym koniec. Dzień zamknięty na plus i to jest najważniejsze… jeśli podejmujecie błędne decyzje z wejściami to nie starajcie się za wszelka cenę odbić sobie to zakładając przeciwne zlecenie to tego, które przyniosło wam minusa…Pomiędzy tradami też warto zachować odstępy i nie wchodzić jeden po drugim! Rynek śmiga raz w górę, raz w dół, ale gdyby był przewidywalny w 100% to wszyscy by wygrywali :)

Najpierw więc trzeba się zastanowić jak nie doprowadzać do stresu…ustalić sobie jakieś reguły, którymi się będziesz kierował i przede wszystkim dyscyplina gry!

Jeśli masz mały depozyt- nie graj dużymi lotami!

Ograniczając straty- ograniczacie stres…

Wolny czas spędzam na co sobotnim pokerku (rekreacyjnym oczywiście!), paintball albo quady...

Spotkania z przyjaciółmi, kino, puby... wszystkie miejsca w których nie myśli się o giełdzie...

Nie można cały czas żyć giełdą…bo długo się tak nie pociągnie :)

Idzie lato…wyjazdy poza miasto na łono natury to chyba najlepszy „odstresowywacz” :)

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrym sposobem na odstresowanie i rekreację dla mnie jest łucznictwo - pozwala się całkiem wyłączyć nawet w małej przerwie między tradingiem, a i nachodzić do tarczy po strzały się trzeba przy okazji . mieszkam teraz na wsi to warunki mam na tor otwarty do 90m i halowe 18m (w stodole).Gdyby kogoś zainteresowało to wprowadzę w temat, a trochę się na tym znam.

Ponieważ powyżej był wspominany paintball to za małe- symboliczne wręcz pieniądze mogę odstąpić 6 kompletów do gry (markery, osprzęt i wszystko co potrzebne do małej wypożyczalni- gdyby ktoś myślał o małym biznesie)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobno woda tak uspokaja, relaksuje. Może jakieś nagranie relaksacyjne z szumiącym morzem, czy potokiem. Nawet "Korzenie" świetnie się słucha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz masażery, wszelkie łóżka masujące, fotele są popularne, jeśli chodzi o relaks. Albo kupić lampę plazmową, czy solną i odpocząć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this