Skocz do zawartości

NAJLEPSZE SPOSOBY NA RELAKS


bankier51
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie przyjmuje się, że jeśli twoja praca jest umysłowa to wypoczynek powiniwn być aktywny i na odwrót.

Osobiście uwielbiam paintball. Zamierzam niedługo pojechać na obóz przetrwania organizowany przez fundację byłych żołnierzy jednostek specjalnych GROM. Polecam gdyż nasze pieniądze trafią dla rodzin byłych zołnierzy tej specjednostki (szkoleniowo najlepszej na świecie) którzy odnieśli jakieś obrażenia i teraz nie mogą zarabiać badź zgineli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto link na stronę fundacji http://www.grom.org.pl/index.html . Poprzeglądaj, poczytaj, podzwoń być może się czegoś dowiesz. Mi udział w survivalu zaproponował kolega, więc tak do końca nie wiem co i jak. Powinieneś zadzwonić i popytać oni są bardzo wyrozumiali i napewno ci pomogą w miarę ich możliwości. Masz duży wybór: czołgi, strzelanie, ratownictwo morskie, survival w wodzie i na lądzie, skoki spadochronowe, loty szybowcem, skoki tandemowe, loty śmigłowcem, quady, szybkie łodzie motorowe, żagle/regaty, grom combat. Wysłałem im maila więc jak chcesz to poczekaj aż odpiszą to dam ci znać ci i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień pracuje w dużej firmie zatrudniającej około 3000 osób...Jako osoba zarządzająca ludźmi większość czasu spędzam przy komputerze, dzięki temu w ciągu normalnego dnia w firmie robie 2 trady i po zakończeniu od razu wyłączam platformę...nie wchodząc i nie próbując "wzbogacić" sie jeszcze bardziej.

na początku jak zaczynałem z powodu dobrej passy zaliczyłem kilka bankrutów :) co i was pewnie czeka :) jak wygrywasz…to raczka świerzbi żeby wyjść bo już się wygrało kilka $, byle na +… jak przegrywasz…szkoda Ci wyjść…bo masz nadzieje ze trend się odwróci na Twoja korzyść…to najczęstszy powód stresu….a wystarczy zamknąć pozycje na małym minusie i to spokojnie odrobić w jednym lub 2 strzałach :)

Po pracy robie jeszcze max 3 trady na tym koniec. Dzień zamknięty na plus i to jest najważniejsze… jeśli podejmujecie błędne decyzje z wejściami to nie starajcie się za wszelka cenę odbić sobie to zakładając przeciwne zlecenie to tego, które przyniosło wam minusa…Pomiędzy tradami też warto zachować odstępy i nie wchodzić jeden po drugim! Rynek śmiga raz w górę, raz w dół, ale gdyby był przewidywalny w 100% to wszyscy by wygrywali :)

Najpierw więc trzeba się zastanowić jak nie doprowadzać do stresu…ustalić sobie jakieś reguły, którymi się będziesz kierował i przede wszystkim dyscyplina gry!

Jeśli masz mały depozyt- nie graj dużymi lotami!

Ograniczając straty- ograniczacie stres…

Wolny czas spędzam na co sobotnim pokerku (rekreacyjnym oczywiście!), paintball albo quady...

Spotkania z przyjaciółmi, kino, puby... wszystkie miejsca w których nie myśli się o giełdzie...

Nie można cały czas żyć giełdą…bo długo się tak nie pociągnie :)

Idzie lato…wyjazdy poza miasto na łono natury to chyba najlepszy „odstresowywacz” :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobrym sposobem na odstresowanie i rekreację dla mnie jest łucznictwo - pozwala się całkiem wyłączyć nawet w małej przerwie między tradingiem, a i nachodzić do tarczy po strzały się trzeba przy okazji . mieszkam teraz na wsi to warunki mam na tor otwarty do 90m i halowe 18m (w stodole).Gdyby kogoś zainteresowało to wprowadzę w temat, a trochę się na tym znam.

Ponieważ powyżej był wspominany paintball to za małe- symboliczne wręcz pieniądze mogę odstąpić 6 kompletów do gry (markery, osprzęt i wszystko co potrzebne do małej wypożyczalni- gdyby ktoś myślał o małym biznesie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...