mrMaks

Odzyskiwanie wtopionych pieniędzy

Recommended Posts

Na początku pragnę się przywitać bo to moj pierwszy post tutaj 😄😄 Mam pytanie czy ktoś z was się spotkal z firmą Sparta Group, odzyskiwanie pieniędzy utraconych przez oszustwo przez nieuczciwych brokerów. No i z tego co się orientuje poprzedni brokerów nie byl uczciwy, jak się okazało firmą krzak. Ale pytanie czy Sparta Group to nie jest kolejny scam który wezmie ode mnie pieniądze i się rozmyje po kilku miesiącach bez wyników? 

Dziekuje za odpowiedzi 😊

Cześć,

Słyszałem o Sparta Group ale nie znam opinii jej klientów. Wpasowują się w niszę, która powoli niszą przestaje być. To efekt coraz większej ilości "brokerów-scamów", którzy wyłudzają środki od nieświadomych, początkujących inwestorów. I to niestety plaga.

Przeczytaj ten artykuł:

https://forexclub.pl/jak-odzyskac-srodki-od-nieuczciwego-brokera-forex/

Jeśli standardowe środki zawiodą, to nie zaszkodzi spróbować skorzystać z usług firm specjalizujących się w tym. Ze znanych mi taki MyChargeBack (link do nich w artykule) jest w jakimś stopniu skuteczny ale napewno nie jest to 100% przepis, że kasę odzyskasz (np. wpłacając depozyt bitcoinami nie wiadomo komu nie wiadomo gdzie szansy raczej nie ma... :) ).

Jednak z tego co wiem tego typu firmy (ale nie mam pewności na 100% jak jest w przypadku Sparta - musisz dowiedzieć się bezpośrednio) pobierają procent ale od kasy, którą uda im się odzyskać.

A moim zdaniem lepiej wyjść z założenia, że jeśli standardowe sposoby zawiodą to lepiej oddać te X% pośrednikowi, niż żeby kasę zachował oszust.

Powodzenia i daj znać jak czegoś się dowiesz.

Właśnie Sparta pobiera 20%, ok, jest to do przyjęcia. Tylko obawy pojawiły się gdy usłyszałem ze musiałbym wpłacić najpierw 10% na poczet np. tłumaczeń dokumentów itd. I później kolejne 10% z tego co odzyskają 

No to właśnie takie 20-30% kosztów bym obstawiał ;) Zatem musisz sam zdecydować czy zaryzykować te 10%. Może jeśli kwota jest większa to uda się z nimi dogadać, aby te proporcje zmienić. W końcu tłumaczenie dokumentów itd. nie jest zależne od kwoty tylko od ilości roboty do wykonania, która będzie w każdym przypadku zbliżona.

UWAGA!

Otrzymaliśmy sygnał o tym, że Sparta Group, mimo, że reklamowała się jako firma ściągająca środki od oszustów, to także sama jest oszustem. Nie jest to jeszcze potwierdzone na 100% ale sprawa jest niepokojąca, dlatego apelujemy o ostrożność.