Skocz do zawartości

Monfex ile za się zarobić?


zawww
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Monfex jest to platforma działająca na rynku od dwóch lat. Gdy platforma dostała mnóstwo pozytywnych opinii od partnerów z zagranicy, została także wprowadzona do Polski, gdzie teraz cieszy się ogromną popularnością i zdobyła uznanie wśród ogromnej liczne klientów. Platforma przeważa nad konkurencja tym, że jest przejrzysta.Platforma Monfex posiada wszystkie funkcje wyprzedając konkurencje i w ten sposób umożliwia zarobek każdemu początkującemu traderowi, jak i profesjonaliście.
 

Zacznij zarabiać --> link wycięty przez moderatora


Jeśli jesteś klientem platformy Monfex to zyskujesz dostęp do:
- Stałej pomocy z naszej strony 24/7
- Darmowego wsparcia i pomocy Twojego brokera
- Platformy, która jest bardzo łatwa w obsłudze
- Renomowanej platformy


Mało tego, otrzymasz także dostęp do materiałów edukacyjnych, które pokażą Ci jak zacząć zarabiać, dodatkowo otrzymasz oprogramowanie autotradingowe, a także pomoc naszego profesjonalnego zespołu po stronie systemu, i Twojego brokera.Handlowanie kryptowalutami z Monfex nigdy nie było tak proste! Wystarczy ustawić oprogramowanie, które zacznie dla nas zarabiać pieniądze przez cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post został zaakceptowany ale bardziej w celach ostrzeżenia. Nie wiem czy wspomnianą przejrzystość można uznać za cechę oferty Monfex, bo na stronie nie potrafiłem się doszukać ani adresu rejestracji firmy, ani jakiegokolwiek numeru licencji. Fragmenty poświęcone wpłatom i wypłatom, polityce prywatności i innych dość ważnych rzeczach z punktu widzenia owej transparentności, nie zostały przetłumaczone na j. polski (ok - może się czepiam i jestem nadgorliwy :) ). Ale... niestety, firma ma bardzo złe opinie w sieci i pojawiają się głosy, że mamy do czynienia z oszustwem. 

I intryguje mnie zagadnienie automatycznego oprogramowania, które dostarcza broker, a klient musi tylko je włączyć, aby zarabiać. Skoro to takie proste, dlaczego sam broker go sobie nie włączy...? :)

Są gdzieś jakieś (potwierdzone) wyniki historyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...