zawww

Monfex ile za się zarobić?

Recommended Posts

Monfex jest to platforma działająca na rynku od dwóch lat. Gdy platforma dostała mnóstwo pozytywnych opinii od partnerów z zagranicy, została także wprowadzona do Polski, gdzie teraz cieszy się ogromną popularnością i zdobyła uznanie wśród ogromnej liczne klientów. Platforma przeważa nad konkurencja tym, że jest przejrzysta.Platforma Monfex posiada wszystkie funkcje wyprzedając konkurencje i w ten sposób umożliwia zarobek każdemu początkującemu traderowi, jak i profesjonaliście.
 

Zacznij zarabiać --> link wycięty przez moderatora


Jeśli jesteś klientem platformy Monfex to zyskujesz dostęp do:
- Stałej pomocy z naszej strony 24/7
- Darmowego wsparcia i pomocy Twojego brokera
- Platformy, która jest bardzo łatwa w obsłudze
- Renomowanej platformy


Mało tego, otrzymasz także dostęp do materiałów edukacyjnych, które pokażą Ci jak zacząć zarabiać, dodatkowo otrzymasz oprogramowanie autotradingowe, a także pomoc naszego profesjonalnego zespołu po stronie systemu, i Twojego brokera.Handlowanie kryptowalutami z Monfex nigdy nie było tak proste! Wystarczy ustawić oprogramowanie, które zacznie dla nas zarabiać pieniądze przez cały czas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Post został zaakceptowany ale bardziej w celach ostrzeżenia. Nie wiem czy wspomnianą przejrzystość można uznać za cechę oferty Monfex, bo na stronie nie potrafiłem się doszukać ani adresu rejestracji firmy, ani jakiegokolwiek numeru licencji. Fragmenty poświęcone wpłatom i wypłatom, polityce prywatności i innych dość ważnych rzeczach z punktu widzenia owej transparentności, nie zostały przetłumaczone na j. polski (ok - może się czepiam i jestem nadgorliwy :) ). Ale... niestety, firma ma bardzo złe opinie w sieci i pojawiają się głosy, że mamy do czynienia z oszustwem. 

I intryguje mnie zagadnienie automatycznego oprogramowania, które dostarcza broker, a klient musi tylko je włączyć, aby zarabiać. Skoro to takie proste, dlaczego sam broker go sobie nie włączy...? :)

Są gdzieś jakieś (potwierdzone) wyniki historyczne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...