Skocz do zawartości

Forex SkyTower- strategia inwestowania / SCAM - uważaj [Moderator]


Rafał21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Edytowane przez moderację: Uwaga, pojawiły się sygnały, że przedsięwzięcie opisane w tym temacie to scam. Zachowajcie ostrożność.

Hej,
Chciałbym wam przedstawić indywidualnie opracowana strategie pod zagrania makroekonomiczne, w skrócie SkyTower.
Obrazek

System jest czymś zupełnie innym niż wszystkie strategie Forex opierające się głównie o wskaźniki, Price Action i analizę techniczną. Głównym jego atutem jest odpowiednie korzystanie z zarządzania kapitałem (Money Management) oraz wykorzystywanie wysokiej dźwigni u brokerów, celem odnoszenia dużych procentowych korzyści względem inwestowanych kwot.

Obrazek

W poradniku znajduje się wiedzą na temat zachowania się rynku w trakcie, przed i po odczytach dotyczących publikacji gospodarczych dla większych potęg światowych. Pokazuję na jakich walutach warto obstawiać zagrania, jakie omijać z daleka, jakimi wydarzeniami się interesować oraz jak interpretować niektóre zachowania wykresu przed odczytami – wszystko to celem zwiększenia ogólnej skuteczności inwestycyjnej. Pokazuję również dodatkowe techniki gry, jakie można stosować przy odpowiednim zarządzaniu kapitałem. Dodałem także drobny wątek poświęcony psychologii rynku widzianej moimi oczami i słowniczek pojęć, by zebrać jak najwięcej wiedzy w jednym miejscu.

Do zestawu dołączone jest oprogramowanie dla platformy MetaTrader 4. Oprogramowanie pomaga w ustawianiu pozycji tak, by były rozgrywane automatycznie według wpisanych wcześniej założeń (Nie jest to robot który sam zarabia). Dołączam do niego pełną instrukcję konfiguracji i wyjaśniam jak ono działa krok po kroku.

System jest dla Ciebie jeżeli spełniasz poniższe warunki:
-Jesteś pełnoletnim Użytkownikiem Forum (+18).
-Nie jesteś impulsywnym człowiekiem, zdajesz sobie sprawę, że trzeba najpierw wszystko na spokojnie opanować by zacząć generować zyski.
-Nie boisz się inwestować na rynkach kapitałowych i przeznaczasz na ten cel jedynie środki z jakich ewentualną stratą możesz się pogodzić.
-Posiadasz minimalną znajomość języka angielskiego.
-Możesz mieć dostęp do komputera w godzinach odczytów makroekonomicznych. Sama strategia wymaga bardzo małej ilości czasu lecz przewiduje ona spędzanie około 20 minut w odpowiadających publikacjom godzinach, raz do czterech razy w tygodniu. Oczywiście należy też wziąć pod uwagę czas na przeczytanie i zrozumienie poradnika ale myślę, że tutaj maksymalnie tydzień wystarczy. Godziny, o których mowa oscylują najczęściej w granicach: 10:30, 13:00, 14:30, 16:00, 22:00, 23:00, 00:45, 3:30, 6:30. Oczywiście nie trzeba się dostosowywać do wszystkich wydarzeń, a na część z nich można nastawiać automatyczne oprogramowanie. Jednak w początkowych fazach testowania systemu, radzę być przy komputerze przynajmniej przy połowie publikacji aby nauczyć się schematu ich działania.
-Posiadasz komputer z Windowsem, a jeśli z niego nie korzystasz na co dzień, to masz możliwość zorganizować jakiś sprzęt do tego celu. (Oprogramowanie nie działa na urządzeniach mobilnych - samą strategię można tam stosować jednak z gorszym skutkiem. Dodaję ten punkt byście mieli to na uwadze.)
-Posiadasz minimum 500 PLN na start do zainwestowania (Chociaż rekomendowana kwota to 1000 PLN).
-Nie myślisz, że po trzech miesiącach stosowania systemu, będziesz zarabiać tyle co jego autor, po niemalże czterech latach obserwacji rynku pod tę strategię.
-Nie jesteś osobą z przysłowiowym "nożem na gardle". Jeśli wali Ci się życie, praca czy masz długi i potrzebujesz zarobić szybko, to lepiej idź do PRACY. Strategia to lokata kapitału jako dodatkowe zyski miesięczne. Mogą być miesiące bez zysku, a nawet takie z lekkim minusem. -Wszystko zależy od rynku.
-Nie masz konotacji hazardowych i jesteś odpowiedzialnym człowiekiem.

To tyle jeżeli chodzi opis, teraz coś ode mnie:
Nie jestem autorem strategi, tylko promuje. Moja przygoda z sky-towerem rozpoczęła się około 2 lata temu, przez ten czas strategia była jeszcze w etapie dopracowywania.


Teraz jest to kompletny produkt zawierający :

-Wspomniany poradnik

-oprogramowanie

- dostęp do grupy discord i zamkniętego forum (dla mnie najważniejszy element )

 

-statystki i materiały

- różnie podejścia do strategii

-Analizy wcześniejszych pozycji

- dożywotni dostęp do grup i robota  


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak widzicie zdarzają się odczyty lepsze i gorsze. Wiadomo nie wszystkie wyglądają taki pięknie zdarzają sie wycinki, jednak grając z głową można wyjść na ładny plus.

Podaje link to dziennika autora opisuje swoje zmagania z rynkiem grając tą strategia:

https://zarabiam.com/Temat-Ropsont-Najb ... rum-156658

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem w temacie czy na pw.
A jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem proszę o kontakt bezpośrednio ze mną. Cena zastawu wynosi 4000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Martunia napisał:

Jak robot radzi sobie w przypadku zmyłki, nagłego ruchu w inną niż wskazują dane stronę?

Robot sam nie inwestuje, otwiera pozycje o wcześniej ustalonych parametrach. Kierunek tez obieram sami w oparu o analizę wykresu, czy przyjętego sposobu grania pod strategie. 
W przypadku ruchu w drugą stronę następuje wcięcie depozytu. Procent wcięcia jest rożny zależy do wielkości lota jakim gramy w stosunku do depozytu, czy ustawiliśmy aby robot ustawił sl, ile wynosi stop out u wybranego brokera.
Mamy ustalone zarządzenie kapitałem, aby jedna lub kilka takich wtop nie wycinała nam wszystkich pieniędzy na forex. Dość łatwo to odrobić jak pisałem niektóre wydarzania dają zarobić dużo więcej niż 100% depo przeznaczonego na wydarzenie.

Tutaj mamy taką sytuacje  (stawka na to wydarzenie wynosiła 500 zł ) + komentarz autora 

Przechwytywanie.thumb.JPG.d8c415952fdb536540facafd5f8c3f09.JPG

Przy okazji konkretniejsze informacje od autora: 

 

Dlaczego taki jest koszt systemu?



– Z uwagi na to żeby chronić wypracowaną przez nas niszę! Poza głównym powodem są jeszcze mniej istotne wypisane poniżej.
– Wysokość ceny pozostaje kwestią subiektywną. Sama strategia jest darmowa. Każdy może próbować na nią wpaść i próbować samemu eksperymentować. Opłatę jaką uiszczasz kupując mój zestaw, ponosisz za wszystkie przemyślenia i doświadczenia do których doszedłem samodzielnie oraz za zbiór potrzebnej do tego wiedzy zawartej w jednym miejscu. Nie ukrywam, że sporo namęczyłem się by spisać to wszystko, niekiedy w sposób dość łopatologiczny, tak by nawet bardziej początkujące osoby mogły zrozumieć założenia systemu. Pozostały koszt, to wartość oprogramowania, którego sporządzenie zleciłem specjalnie do tej strategii. Jednym słowem – kupujesz czyjąś pracę, a nie samą strategię.
– Jeśli inwestujesz na Forex, to taka cena nie powinna Cię dziwić. Minimalne depozyty u niektórych brokerów i tak zaczynają się od około 200$. Oczywiście we wnętrzu mojego dzieła, przedstawiam również brokerów, u których możemy deponować mniejsze kwoty celem sprawdzenia strategii. Mimo to, uczulam jednak, że moim zdaniem poradnik ten nie jest przeznaczony dla osób, które nie mają minimum 500 PLN wolnych środków do zainwestowania. Wolnych – czyli takich na jakich ewentualną stratę mogą sobie pozwolić bez wylewania później potoku łez. Forex jest ryzykowny nawet przy najbardziej dopracowanym systemie!
– Niektóre pozycje, odpowiednio przemyślane mogą osiągnąć naprawdę znaczny zwrot zainwestowanej kwoty. Zdarzają się tutaj wejścia, które można zamykać z zyskiem ponad 500%. Poradnik pokazuje różne style gry ale jest realne generować i 200% zysku miesięcznie, stawiając około 3-4 sygnały na dany miesiąc. To sprawia, że wartość poradnika powinna zwrócić się bardzo szybko w zależności od wysokości inwestowanych kwot.
– Nie ukrywam, że taką ceną chcę również odstraszyć „dzieci” oraz "Januszy Biznesu" od zakupu. Forex przeznaczony jest dla osób powyżej 18stego roku życia, a gdyby to zależało ode mnie to bym tę granicę jeszcze podwyższył o co najmniej 3 lata. Nawet inwestując moją metodą należy zachować pewne dojrzałe zasady takie jak samodyscyplina, opanowanie i trzymanie się ustalonych reguł zarządzania ryzykiem i kapitałem. Pamiętaj! Jeśli w jakiś sposób wykryję, że w momencie zakupu poradnika jesteś osobą niepełnoletnią, kategorycznie odmówię jego sprzedaży! Zakładanie kont Forex na członków rodziny także absolutnie odpada.

 

 

Kupując Zestaw Otrzymujesz:


– Poradnik (107 Stron PDF) z obrazkami i przykładami na czym polega system, jak należy go wykorzystywać, oraz wszelkie doświadczenia związane ze stosowaniem strategii.
– Oprogramowanie, które ułatwia korzystanie ze strategii w pewnych momentach gdy na rynku dzieje się bardzo dużo i ludzkie oko nie jest w stanie reagować wystarczająco szybko, tak jak zrobi to maszyna.
– Instrukcję konfiguracji tego oprogramowania pod platformę MetaTrader 4.
– Sposobność dołączenia do Elitarnej grupy Discord, gdzie bardzo dużo się dzieje. Mamy sekcje odpowiedzialne za każdą walutę i odczyt, czaty na żywo, kąciki z pytaniami odnośnie każdej sprawy związanej z Forex, z oprogramowaniem, ze strategią oraz aktualny kalendarz wydarzeń którymi warto się interesować na każdy tydzień. Jest też wiele dodatkowych kanałów, a wciąż pojawiają się kolejne. Grupa jest prowadzona na komunikatorze Discord i jego posiadanie jest wymagane by dołączyć. Zaznaczam jednak, że ten punkt nie stanowi mojego zobowiązania do odpowiedzi na wszystkie pytania, podawania sygnałów itp. Szczególnie przy wielu osobach jednocześnie. Spróbuję udzielić jednak tylu porad ile będę w stanie, szczególnie tych dotyczących konstrukcji strategii oraz ewentualnych kłopotów z oprogramowaniem. Grupa dostępna jest 24 godziny na dobę i bardzo często zdarza się, że inny starszy rangą użytkownik odpowie w tym momencie na zadane pytanie. Przykładowe zdjęcia podglądu grupy znajdują się na samym dole tego postu.
– Dostęp do zamkniętego forum Inwestycyjnego społeczności, gdzie poruszane jest wiele tematów, nie tylko tych związanych z systemem. Forum będzie się stale rozbudowywać, a jego członkowie to osoby o trochę wyższych ambicjach niż na klasycznych, darmowych stronach. Chcemy utworzyć naprawdę dojrzałą społeczność inwestorów, którzy nawzajem sobie doradzają, tak jak to miało miejsce do tej pory. Biorąc pod uwagę, że dostęp wykupujesz jednorazowo, to inwestycja w niego może być warta bardzo dużo, pod kątem przyszłości. Staramy się gromadzić naprawdę konkretną wiedzę.


 

 

Edytowane przez Rafał21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Martunia napisał:

Ilu analityków jest obecnych na grupie w ciągu dnia? Czy są to doświadczeni traderzy?

Na grupie jest około 130 osób, Podzielone na 4 główne grupy (nowicjusze, grający normalnie itd.)
Zawsze jest ktoś dostępny, jeśli masz jakiś problem lub chcesz wymienić poglądy to chętnie ktoś ci pomoże.
Znajdziemy doświadczonych traderów jaki i zupełnie nowych na rynku forex ( ja takim byłem gdy dołączyłem do grupy). Strategia nie wymaga doświadczenia na rynku gdyż jest bardzo nietypowa. Nie posługujemy się jakimiś wskaźnikami, strefami. Każdy kto pogra na demo kilka pozycji, załapie te strategie.

Grupa nie działa że dostaniesz sygnał i masz tak ustawić robota, Oczywiście gdzieś pojawia sie sygnały jak ktoś gra ale po to aby przedyskutować i wymienić sie poglądami. Każdy gra indywidualnie dostajemy kompletny poradnik który nauczy nas wyszukiwać dobrych pozycji i sposobu rozegrania.

Jeżeli ktoś liczy na super zyskowne sygnały, które trzeba bezmyślnie kopiować to niech lepiej sobie odpuści ten poradnik. 
.

Edytowane przez Rafał21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dzisiejsze nocne zagranie skytowerem.
Stawka 100$ , pozycja wygenerowała 200$. Gdybym dał sl lekko niżej do rana byłoby 600 %. Para i czas wejścia ma ogromne znaczenie, aby chronić dane z poradnika zostały zasłonięte. 
Przechwytywanie.thumb.JPG.844f11d81e53cc73553199a77ea3d961.JPG

Edytowane przez Rafał21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wrzucam moje dwa ostatnie zagrania. Teraz było około 2 tygodni przerwy, ponieważ nie były publikowane żadne konkretne dane nadające się pod te strategie. Taka sytuacja zdarza się stosunkowo rzadko możne 2-3 razy do roku.

Stawka 100$, pozycja wygenerowała 108$

usdjpy.thumb.JPG.1a1bbdb4fd27da74883a4c171e177665.JPG

Stawka 100$, pozycja wygenerowała 67$

Przechwytywanie.thumb.JPG.f32b20d22cbd287a3573fbe7db0f5e00.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
2 godziny temu, mateo21 napisał(a):

https://zarabiam.com/Temat-Oszust-Ropsont-ze-SkytowerFX-176335?pid=1976033#pid1976033

 

mysle ze warto poczytac zanim sie wpakuje ktos w ten scam.

Eh, kolejne potwierdzenie, że nie ma darmowych obiadków na rynku. Historia jak wiele innych, niestety. Miało być pięknie, a wyszło jak zwykle.

Oznaczamy temat jako SCAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • raposo zmienił(a) tytuł na Forex SkyTower- strategia inwestowania / SCAM - uważaj [Moderator]

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...