Sign in to follow this  
Pawel_FC

Strategia Forex "Na Koniec Dnia"

Recommended Posts

Witam

Dodatkowy temat dla testu strategii "Na Koniec Dnia".

Szczegółowy opis testu i założeń pod linkiem: https://forexclub.pl/strategia-forex-na ... dnia-test/

Konto realne podpięte pod myfxbook: http://www.myfxbook.com/members/Pawel_F ... fc/3595828

Raz na dwa tygodnie publikujemy szczegółowe posumowanie wyników, wraz z opisem najciekawszych pozycji.

Tutaj dodatkowo będę zamieszczał więcej informacji odnośnie aktualnych transakcji oraz tego co aktualnie dzieje się na rachunku.

Zapraszam do komentowania.

Pozdrawiam

Witam wszystkich:)
Krótkie info na temat aktualnych pozycji:

- EURGBP sell - cena dalej reaguje na ciekawą strefę oporu w rejonach 0.85330,
- AUDJPY sell - dojście do kluczowej strefy podażowej po czym ostry zjazd w dół. Aktualnie pozycja już zabezpieczona,
- GBPAUD buy - kontynuacja trendu wzrostowego. Cena ładnie wystrzeliła w górę, obserwuje dalszy rozwój sytuacji,
- EURJPY sell - kolejny raz trwale nie zdołali utrzymać ceny powyżej 122.400. Aktywacja sell limit,
- USDCAD sell - dalej balansują w okolicach 1.30660. Jak dla mnie główny kierunek dalej na spadki.

AUDJPYmicroDaily.png

EURGBPmicroDaily.png

EURJPYmicroDaily.png

GBPAUDmicroDaily.png

USDCADmicroDaily.png

Aktualizacja pozycji:

GBPAUD, EURJPY, AUDJPY - zamknięte na take profit. Niestety korekty miały większy zasięg niż myślałem.

Aktualne ciekawsze transakcje:
EURGBP - przesuwam take profit i cały czas trzymam shorta.
AUDUSD - po przebiciu 0.68700 doszło do retestu i aktywacji sell limit, cena ładnie ruszyła w dół.
GBPUSD - ogólnie sytuacja na funcie jest bardzo ciekawa, zobaczymy jak się rozwinie. Jak dla mnie główny kierunek na tą chwilę to wzrosty.
GBPCHF - również na tą chwilę zakładam scenariusz wzrostowy. Long w okolicach 1.26920
GBPJPY - tutaj pozycja na tą chwilę na minusie ale tak jak zawsze mam ustawione zlecenie obronne, obserwujemy.

AUDUSDmicroDaily.png

EURGBPmicroDaily.png

GBPCHFmicroDaily.png

GBPJPYmicroDaily.png

GBPUSDmicroDaily.png

NZDUSDmicroDaily.png