makserwus

Czy można zarobić na rynku Forex!?

Recommended Posts

To zależy wyłącznie od Twoich umiejętności. Zarobić można nieograniczenie wiele w krótkim czasie. Znam osoby, które zgarniają powyżej 100% dziennie. Jest to jednak poddane sporemu ryzyku. Rynek jest tak nieprzewidywalny, iż warto wcześniej otworzyć rachunek demo i tam próbować swoich sił.

dokładnie ja dwie osoby nade mną uważam, że zarobek na rynku Forex zależy w dużej mierze od ryzyka. Podejmując małe ryzyko, zysk jest proporcjonalnie nie wielki ale, gdy wzrasta ono kilkukrotnie stawka jaką możesz osiągnąć jest bardzo duża. Jeśli chodzi o zarobienie jakiś pieniędzy, to warto się zapoznać tutaj z kilkoma zasadami i dodatkowo śledzić kursy walutowe. Forex jest specyficznym rynkiem, bowiem zarabiasz nie tylko na wzroście waluty ale możesz zarobić również na jej spadku

pytanie " czy można zarobić na rynku Forex" jest niemal tak samo absurdalne jakbyś pytał " Czy można zarobić chodząc do pracy", jeśli uraziłam to wybacz, nie miałam takiego zamiaru, ale to chyba naturalne, że giełda ( jakakolwiek) i pieniądź to nieoderwalna para. Możesz zarobić, ale pamiętaj straty czasem są po naszej stronie, gdy wróg jest dla nas zbyt silny. Dlatego też warto się przygotować.

To czy możesz zarobić zależy tylko od ciebie, jeśli będziesz powiększał swoją wiedzę grał według wcześniej ustalonej strategii to możesz zarobić sporo. Najważniejszym jednak aspektem a zarazem najtrudniejszym jest umiejętność ograniczenia emocji.

ktoś może podzielić się swoimi wynikami na forexie? Jaką strategię obrał i jaki przyniosła zysk?

Jeśli jesteś zainteresowany mogę przesłać ci moje wyniki na maila, na Forum wolałbym ich nie publikować.

ktoś może podzielić się swoimi wynikami na forexie? Jaką strategię obrał i jaki przyniosła zysk?

Jeśli jesteś zainteresowany mogę przesłać ci moje wyniki na maila, na Forum wolałbym ich nie publikować.

Hmmm :) jutro podeślę zainteresowanym screen z konta na platformie XTB. Wracając do zapytania w zapoczątkowaniu wątku

oraz CYTAT

"ktoś może podzielić się swoimi wynikami na forexie? Jaką strategię obrał i jaki przyniosła zysk? ",

chciałem przedstawić mają wypowiedz.

To czy da się zarobić zależy od osoby, która rozporządza naszą gotówką. Musi być to osoba zdecydowana, podejmująca opanowane i do tego trafne decyzje. W grze na platformach m. in. XTB towarzyszy wielkie napięcie. Osoby bez podstawowych cech jak a) opanowanie B) racjonalne podejmowanie decyzji i wielu więcej nie jest wstanie dokonać dobrego rozporządzenia na rynku pieniędzmi.

Są do tego specjalni specjaliści, którzy się tym zajmują :).

Tak podzielę się swoimi wynikami w paru latach w kolejnych wątkach na portalu FOREX CLUB.

Przy czym podzielę się jakimi strategiami posługiwałem się, podczas GRY na XTB :).

FOREX jest jak hazard ;) NIGDY DO KOŃCA nie wiadomo co się stanie. Trzeba patrzeć, analizować i ciągle być czujnym!

Zgoda ale wygrywając na początku kilka dolarów będziesz z siebie tak samo dumny(jeśli nawet nie bardziej) niż po kilku latach gdy będziesz rekinem miał potężną wiedzę i zarabiał setki tysięcy :P

Sama gra na początku może być trudna, jeśli się nie ma zielonego pojęcia, co i jak. Nawet, jeśli by ktoś sobie dał rade na demie to jeszcze trochę bardziej skomplikowane jest zagrać na realnym rachunku.