Skocz do zawartości

Czy można zarobić na rynku Forex!?


makserwus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To zależy wyłącznie od Twoich umiejętności. Zarobić można nieograniczenie wiele w krótkim czasie. Znam osoby, które zgarniają powyżej 100% dziennie. Jest to jednak poddane sporemu ryzyku. Rynek jest tak nieprzewidywalny, iż warto wcześniej otworzyć rachunek demo i tam próbować swoich sił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ja dwie osoby nade mną uważam, że zarobek na rynku Forex zależy w dużej mierze od ryzyka. Podejmując małe ryzyko, zysk jest proporcjonalnie nie wielki ale, gdy wzrasta ono kilkukrotnie stawka jaką możesz osiągnąć jest bardzo duża. Jeśli chodzi o zarobienie jakiś pieniędzy, to warto się zapoznać tutaj z kilkoma zasadami i dodatkowo śledzić kursy walutowe. Forex jest specyficznym rynkiem, bowiem zarabiasz nie tylko na wzroście waluty ale możesz zarobić również na jej spadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie " czy można zarobić na rynku Forex" jest niemal tak samo absurdalne jakbyś pytał " Czy można zarobić chodząc do pracy", jeśli uraziłam to wybacz, nie miałam takiego zamiaru, ale to chyba naturalne, że giełda ( jakakolwiek) i pieniądź to nieoderwalna para. Możesz zarobić, ale pamiętaj straty czasem są po naszej stronie, gdy wróg jest dla nas zbyt silny. Dlatego też warto się przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hmmm :) jutro podeślę zainteresowanym screen z konta na platformie XTB. Wracając do zapytania w zapoczątkowaniu wątku

oraz CYTAT

"ktoś może podzielić się swoimi wynikami na forexie? Jaką strategię obrał i jaki przyniosła zysk? ",

chciałem przedstawić mają wypowiedz.

To czy da się zarobić zależy od osoby, która rozporządza naszą gotówką. Musi być to osoba zdecydowana, podejmująca opanowane i do tego trafne decyzje. W grze na platformach m. in. XTB towarzyszy wielkie napięcie. Osoby bez podstawowych cech jak a) opanowanie B) racjonalne podejmowanie decyzji i wielu więcej nie jest wstanie dokonać dobrego rozporządzenia na rynku pieniędzmi.

Są do tego specjalni specjaliści, którzy się tym zajmują :).

Tak podzielę się swoimi wynikami w paru latach w kolejnych wątkach na portalu FOREX CLUB.

Przy czym podzielę się jakimi strategiami posługiwałem się, podczas GRY na XTB :).

FOREX jest jak hazard ;) NIGDY DO KOŃCA nie wiadomo co się stanie. Trzeba patrzeć, analizować i ciągle być czujnym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...