Insoman

członkowstwo w forexclub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie są zalety członkowstwa w naszym klubie i ile to obecnie kosztuje. interesuje mnie przedewszystki niższa prowizja u brokerów. czy inwestycja się zwraca?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

trudno mówić o zwrocie z inwestycji, bo nic nie trzeba wkładać :)  członkostwo jest całkowicie bezpłatne, podobnie jak dostęp do wszystkich korzyści, które oferujemy: rabaty, narzędzia, support itd..

Aby dołączyć do Forex Club wystarczy założyć rachunek realny poprzez naszą stronę u jednego z opisanych brokerów. 

W razie watpliwości śmiało pisz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam jeszcze pytanie. ponieważ mam już konto demo w ic markets i założoną platformę, czy jeśli założe nową z waszego linka i otworzę konto real to będę miał zniżkę? co mam zrobić by potwiedzić że konto jest objęte promocją. napisac do was maila?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U każdego brokera wyglada to inaczej. W przypadku IC Markets jeśli masz już demo to możesz tylko otworzyć drugie konto z wykorzystaniem innego maila lub napisać prośbę do brokera, aby przepiąć już istniejące pod nas (pod warunkiem, że nie jest w grupie innego partnera). 

Potwierdzić przynależność do Forex Club moze broker, jak i my. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi