Skocz do zawartości

InstaForex startup bonus


enigma_m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś zna brokera InstaForex? Dostałam u nich bonusa na start 2000$ na którym sobie gram bez wpłacania depozytu.. Czy ktoś wie jakie są zasady wypłacania środków wypracowanych na tym bonusie? Ktoś korzystał z tego? Jak z ich wypłacalnością? Spotkałam się kiedyś z informacją, że nie wypłacają środków w przypadku zasilenia konta  kartą kredytową w  GBP, ponieważ mogą dokonać wypłaty tylko w EUR albo $ i wypłata może być tylko w ten sam sposób, w jaki został dokonany depozyt. Bardzo proszę o informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

To całkiem duża firma z Azji, chociaż widzę, że obecnie ma także licencję cypryjską. Ale pod nią napewno nie oferują bonusów z uwagi na regulacje. Odnośnie warunków promocji to odpowiedź napewno tkwi w regulaminie ;) Chciałem to sprawdzić sam, ale automatycznie przekierowuje mnie ze strony .com na .eu.

Na przestrzeni lat dużo się o nich słyszało - konkursy z samochodami, opieszałości z wypłatami i realizacją zleceń. Nie wiadomo ile w czym było prawdy, a w Polsce nigdy nie byli specjalnie popularni, więc... Ciężko powiedzieć ;) Sam korzystałem z ich usług dobre kilka lat temu i jedyne co zapadło mi w pamięć to dość powolna realizacja zleceń. Skoro są już na Cyprze to być może to poprawili. 

Co do płatności kartą - większość firm ma taką samą politykę i wynika ona z przepisów AML (przeciwko praniu brudnych pieniędzy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedź. Też mi się wydawało, że nie powinni oferować bonusów ze względu na regulację ale dostałam. Mało tego w ofercie mają ich znacznie więcej niż 2000$ na start.

Dostałam kiedyś od brokera wyjaśnienie zasad korzystania z bonusa ale wygląda to jakby ktoś to wrzucił do translatora i jest mało zrozumiałe. Cytuję:

Bonus StartUp daje Panu/Pani możliwość zdobycia 2,5 razy więcej środków do wykorzystania podczas handlu, jak zwykłe zasilenie konta. Kiedy zasili Pan/Pani konto o co najmniej 200 dolarów, bonus StartUp w wysokości 2000 dolarów zostanie spisany, a na Pana/Pani konto zostanie naliczony zysk z bonusu 200 dolarów i dodatkowy bonus 30% w wysokości 60 dolarów. Łączna kwota na Pana/Pani koncie wyniesie 460 dolarów. Im większe jest saldo na Pana/Pani koncie, tym więcej dochodowych transakcji może Pan/Pani zrealizować! „

Regulamin czytałam, ale też jest zapisany dość mętnie zwłaszcza zapis:

8. The Client agrees that profits on accounts with the InstaForex StartUp Bonus are distributed proportionally between the real deposited funds and the bonus profits on the account. At the same time, a part of the profits proportional to the profits made from the bonus funds can be temporarily limited for withdrawal until a certain number of trades are made in accordance with the clause 11 of this Agreement.

11. Fixed bonus profits can be withdrawn after a certain amount of BUY or SELL trades are completed. The total volume of the trades should equal to X*3 InstaForex lots, where X is the total volume of fixed bonus profits. Only the total and full amount of bonuses can be withdrawn, partial withdrawals are impossible. In order to withdraw bonus funds from a trading account, a trader should send a request by following the link in Client Cabinet which will appear when the necessary amount of lots has been reached. The amount of the bonus intended for withdrawal should be fully available on the trading account when a manager considers the withdrawal request. The Company reserves the right to decline the request for bonus withdrawal without explaining the reason.

Źródło https://secure.instaforex.com/ru/agreements/startupbonus.html

Opinii o nich praktycznie nie ma, przynajmniej w języku polskim, dlatego pytam czy ktoś faktycznie z tego korzystał.

A no i jakiś czas temu dostali karę :)

https://comparic.pl/broker-z-siedziba-w-polsce.../


 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...