Logic1976

Metatrader 4 wywala

Recommended Posts

Witam

Znajomy po zainstalowaniu mt4 ma problem. Platforma po uruchomieniu na kilka sekund odpala się najzwyczajniej ją wywala. Nie pokazuje się żaden błąd. Może ktos coś poradzić - system Windows 10

Edited by Logic1976

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć,

W takiej sytuacji najpierw trzeba przejść standardową procedurę -> ustalić czy dotyczy to konkretnego MT4, czy jakiegokolwiek... Czyli na początek zainstalowanie MT4 innego brokera - zobacz czy ją też będzie wywalać. Jeśli tak, odinstaluj wszystkie, zainstaluj ponownie w innym miejscu docelowym. Uruchom z uprawnieniami administratora. Jeśli dalej jest to samo, to znaczy, że coś gryzie się w samym systemie.

Być może robiłeś ostatnio jakieś aktualizacje Windowsa? Może będzie trzeba zrobić przywrócenie systemu lub porządek w rejestrze systemowym (są do tego osobne aplikacje). Powinno pomóc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 11/28/2017 o 3:49 PM, raposo napisał:

Hi,

In such a situation, first you have to go through the standard procedure -> determine whether it applies to a specific MT4 or any ... So, at the beginning, install the MT4 of another broker - see if it will also trigger it. If so, uninstall all, reinstall to another destination. Run with administrator privileges. If it's still the same, it means that something is biting into the system itself.

Perhaps you have done some Windows updates recently? You may need to do a system recovery or a clean system registry (there are separate applications for this). Should help.

Dziękuję za informację. Po prostu mi się to przydarzyło. Zrobiłem aktualizacje systemu Windows i platforma MT4 się zawiesiła. Myślałem, że sam MT4 nie działa, ale tak jak powiedziałeś, aby zrobić czysty rejestr systemu. Zrobiłem to i teraz działa z powrotem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może niech spróbuje ją uruchomić jako administrator, klik prawym przyciskiem i powinno pokazać taką możliwość lub pobrał stary instalator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...