Sign in to follow this  
sarus90

Inwestycja w blockchain - da zarobić ?

Recommended Posts

W styczniu 2017 r. zaplanowana jest premiera nowej krypto-waluty, o roboczej nazwie MCC. Na ten miesiąc przygotowywana jest również premiera platformy My Crypto World, za pomocą której będzie możliwe dokonywanie wszelkich operacji na krypo-walutach. Chcąc osiągnąć satysfakcjonujące pasywne zyski, można już teraz przystąpić do tematu, a mamy szansę stać się współwłaścicielami platformy. 
Wiele osób słyszało nazwę blockchain, ale nie do końca wie, co to właściwie jest. Blockchain jest bardzo dobrze znaną metodą wymiany środków finansowych, która – jak przewidują specjaliści – w przyszłości może stać się sposobem na przykład dystrybuowania zasiłków czy przeprowadzenia bezpiecznego głosowania. Wszelkie informacje na temat blockchain jak również inwestowania w krypto-waluty można znaleźć na stronie mcw-optimist.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm, ciekawe brzmi. Ja jestem teraz na etapie wdrażania, popularniejszej platformy, też walutowej   https://www.tms.pl/forex-investing  może kojarzysz. Na razie czytuje, zdobywam wiedzę, bo nie ukrywam że bardzo zainteresował mnie ten rynek i te formy inwestycji. Z wyliczeń finansistów i analityków wygląda na to, że zyski można osiągnąć szybko małym wkładem. O giełdzie mam nieco pojęcie, nie o rynku walutowym, ale myślę, że jest to kwestia zdobycia wiedzy i doświadczenia, na razie obserwuję, zobaczymy co będzie z tego dalej. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this