Skocz do zawartości

pit Forex Club - Podatek 5.0 - na rok podatkowy 2018


Forex Club
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie próbuję zrobić to, co rok temu poszło bez problemu - w ten sam sposób - jednak program po chwili mielenia daje informację, że błąd parsowania pliku z cTradera - jakiś pomysł dlaczego? Wgrywam plik w oczekiwanym formacie htm za okres 1.01.2019 - 31.12.2019 - tak samo ze strony NBP plik xls za 2019 - i nie działa niestety...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gackowaty napisał:

Właśnie próbuję zrobić to, co rok temu poszło bez problemu - w ten sam sposób - jednak program po chwili mielenia daje informację, że błąd parsowania pliku z cTradera - jakiś pomysł dlaczego? Wgrywam plik w oczekiwanym formacie htm za okres 1.01.2019 - 31.12.2019 - tak samo ze strony NBP plik xls za 2019 - i nie działa niestety...

 

Sprawdź czy w komputerze nie zaktualizowała się wersja Adobe Air i czy raport z platformy został wygenerowany w ustawieniach podstawowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, parę razy (na dwóch różnych komputerach) odinstalowywałem Adobe AIR, instalowałem starą wersję 30 pomyślnie, odpalałem i niestety - bląd parsowania pliku z cTradera cały czas - mimo, że cTrader po angielsku i generuje plik htm i xls w układzie jaki jest wskazany w instrukcji obsługi - mogę prosić o weryfikację? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również proszę o informację czy przypadkiem na platformie cTrader  nie zmieniło się domyślne ustawienia kolumn bo ja otrzymuję ciągle komunikat " błąd parsowaniu piku z cTrader"  oczywiście ściągam plik w HTML w wersji Ang z ustawieniami Default

Edytowane przez Kiepuczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...