Skocz do zawartości

Broker w przeglądarce


mp86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zainteresowałem się niedawno forexem. Czytam książkę, czytam fora i chciałbym rozpocząć grę narazie na wirtualne pieniądze.

Czy jest możliwość gry bezpośrednio w przeglądarce na jakimś z brookerów bez konieczności pobierania softu? Jak sprawa się ma z grą na urządzeniu moblilnym jest dużo mniej płynna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Jest taka możliwość ale od razu mogę Ci powiedzieć, że nie jest to najlepsze rozwiązanie. Platformy transakcyjne w wersji WEB, czyli uruchamiane z poziomu przeglądarki internetowej, zazwyczaj mają okrojoną funkcjonalność. Wiele rzeczy nie jest dostępnych lub działa mniej sprawnie, a także nie można (choć nie zawsze) personalizować swoich ustawień na stałe. Dlatego też mimo wszystko lepiej jest od razu bazować na platformie stacjonarnej.

Co do platform mobilnych... Sprawa ma się podobnie - ograniczona funkcjonalność + mały ekran i cięższe operowanie narzędziami z uwagi na palec-ekran dotykowy. To sprawia, że handel jest we względnym stopniu kłopotliwy i niewygodny. Zazwyczaj platforma stacjonarna to baza, a WEB i mobile to opcje do monitorowania sytuacji i otwartych pozycji w momencie, gdy nie masz dostępu do swojego komputera. Taki plan B ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś mi jakąś polecić bo np. MT4 pisali że taka opcja po czym kazali mi pobrać oprogramowanie.

Chciałem zainteresować się tematem w pracy, bo mam mnóstwo wolnego czasu na komputerze, jednak nie mam uprawnień administratora do instalacji oprogramowania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MT4 jest dostępne w wersji stacjonarnej i WEB, o ile broker daje taką możliwość. Wybór brokera na tym etapie jest mało istotny z racji, że będzie to tylko demo. Na szybko możesz otworzyć demo tutaj:

http://forexclub.pl/hft-brokers/#rachunekdemo

Mają MT4 i wersję WEB MT4. Załóż rachunek Active NDD - prosty w obsłudze z dobrymi warunkami ale to ma trzeciorzędne znaczenie na obecnym etapie.

Co do uprawnień administratora... Spróbuj zainstalować platformę na pendrivie w domu i uruchomić ją na komputerze w pracy. Jak się nie uda to faktycznie zostaje wersja WEB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...