Skocz do zawartości

Dukascopy Europe (model ECN) - opinie traderów - Rabat prowizji -20%*


raposo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Istotne ułatwienie dla nowych klientów:

zabezpieczający kod PIN generowany jest już automatycznie i wysyłany jest na numer komórkowy klienta. Potem można go zmienić standardowo (czyli telefonicznie), o ile ktoś będzie czuł taką potrzebę.

Na razie tylko w Dukascopy Bank, niebawem też w Dukascopy Europe.

Wkrótce jeszcze kilka ułatwień .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W życie weszła nowość, która powinna ucieszyć niektóre osoby. Już nie trzeba przy otwieraniu rachunku dzwonić do Dukascopy Europe, odbywać rozmowy w obcym języku i ustalać PINu. Teraz przychodzi on SMSem na numer komórkowy podany przy rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wrzucam list od CEO Dukascopy z informacjami o ostatnich zmianach w usługach:

Szanowni Traderzy,

Chciałbym poświęcić chwilę, aby podzielić się z Wami kilkoma ostatnimi ekscytującymi wiadomościami dotyczącymi grupy Dukascopy. Mam przyjemność ogłosić, iż niedawno obniżyliśmy prowizje handlowe dla klientów detalicznych o 27%. Połączenie obniżonych prowizji z bardzo wąskim spreadem (w dniu dzisiejszym średni spread na parze EUR/USD wyniósł 0,57 pipsa w czasie europejskiej sesji giełdowej) zapewnia bardzo konkurencyjne warunki handlowe.

W ciągu tego roku zaczęliśmy oferować konta islamskie, płatności kartami debetowymi i kredytowymi oraz zbliżyliśmy się do naszych klientów na całym świecie poprzez otwarcie przedstawicielstw w Hongkongu i Kijowie. Planujemy również otwarcie biur w Kuala Lumpur, Moskwie i kolejnych miejscach. Wideo recepcja jest w finalnej fazie przygotowania, więc możecie Państwo zobaczyć naszą twarz i podzielić się z swoimi dokumentami podczas rozmowy z nami.

Ponadto, klienci mogą otwierać rachunki już od 100 USD poprzez przesłanie elektronicznych kopii dokumentów. Ta uproszczona procedura jest dostępna w naszej spółce zależnej zarejestrowanej na terenie UE "Dukascopy Europe" dla klientów rezydujących na terenie Unii Europejskiej, Australii, Kanady, Brazylii, Indii, Hong Kongu, Korei, Meksyku, Singapuru, RPA oraz wielu innych krajów.

Minimalny depozyt w Dukascopy Bank wynosi 5.000 USD. Nasz szwajcarski bank oferuje również coraz szerszy wachlarz usług bankowych.

Wkrótce kolejne ekscytujące wiadomości. Stale pracujemy nad naszą unikatowością i oferowaniem usług na najwyższym poziomie.

Z poważaniem,

Alain Broyon,

CEO, Dukascopy Bank SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Jestem totalnie początkującym graczem rynku Forex. Chciałbym najpierw zacząć z kapitałem 1000-2000 złotych. Czy taki broker jak dukascopy jest dla mnie opłacalny?

Nawet ten programik javy mi się podoba, gram na demo od jakiegoś czasu, chciałbym zacząć potestować na real i się pouczyć bardziej realnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na demo (tylko) grałem z 2-3 miesiące ale było to ponad 6 lat temu więc nie jestem w stanie Ci powiedzieć jakie to były wyniki. Jednak nie ma to nic do rzeczy, bo demo to zupełnie inna para kaloszy i takie wyniki można sobie do kosza wrzucić.

Zawsze posiłkuję się jakąś strategią, nawet jeśli była ona w dużym stopniu uznaniowa.

Tylko za bardzo nie wiem co to ma wspólnego z Dukascopy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Zdecydowanie masz rację uważam że demo służy jedynie do nauki obsługi platformy, wskaźników ale wyniki gry na demo są nic nie warte z prostego powodu że nie uwzględniają psychologii która w moim odczuciu jest równie ważna jak nie ważniejsza od techniki ale wracając do tematu widzę raposo ze znasz obu brokerów nad którymi się zastanawiam .Muszę otworzyć kolejne konto u brokera który oferuje aplikację na androida mój niestety nie ma tego w ofercie.Do tradingu z kompa w zupełności mi wystarcz ale chciałbym mieć dostęp mobilny. A więc Dukas czy FxPro co prawda cTrader nie ma jeszcze androida ale to kwestia czasu.Skłaniam sie do Dukasa z opisu sprawia solidniejsze wrażenie ale to są tylko moje subiektywne odczucia które mogą być błędne.Chciałbym poznać Twoje zdanie.Zapoznałem sie z demo obydwu i nie mam problemu z obsługą aplikacji.Chodzi mi o wybór solidnego brokera o względnie niskich kosztach.Konto z depozytem 5000$

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trading to bardzo indywidualna dziedzina, a przy wyborze brokera mogą decydować nawet takie rzeczy jak wielkość czcionki na platformie ;). Skoro przetestowałeś obu, wiesz jakie są koszty transakcyjne na każdej z platform i widzisz jak Ci się tam handluje to podjęcie decyzji powinno być już proste. My staramy się współpracować tylko z brokerami, którzy w naszej opinii są godni polecenia (czyli solidni) natomiast dalej którego brokera wybrać zależy już od indywidualnych preferencji, możliwości oraz oczekiwań inwestora.

Osobiście gram w Dukascopy i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz dyplomatyczna zresztą w tej sytuacji nie mogła być inna rozumiem to. W zasadzie czekałem na ostatnie zdanie, które potwierdza mój wybór.Zapomniałem o jednej sprawie napisz proszę jak oceniasz w Dukasie obsługę w jez. polskim.Mój angielski nie jest niestety perfekcyjny a w sprawach finansowych wolałbym żeby nie było niedomówień, nieporozumień z uwagi na problemy językowe.Dotychczasowy kontakt mailowy z Dukascopy jest po polsku i nie budzi moich zastrzeżeń Menager chętny do pomocy kontakt mailowy/telefoniczny jest bardzo dobry obawiam się czy po podpisaniu umowy nie zaczną obowiązywać "polskie" standardy obsługi klienta.Jakie są Twoje doświadczenia w tym zakresie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz dyplomatyczna zresztą w tej sytuacji nie mogła być inna rozumiem to. W zasadzie czekałem na ostatnie zdanie, które potwierdza mój wybór

Staram się unikać odpowiedzi w stylu "wybierz TĘ ofertę" ponieważ wolę aby inwestor sam dokonał świadomego wyboru po tym jak przetestuje sobie różne rozwiązania. Sam najlepiej będzie wiedział co mu odpowiada. Moja pomoc polega na wyjaśnieniu różnych kwestii, przekazaniu informacji oraz ew. wyrażeniu własnej subiektywnej opinii :).

Menager chętny do pomocy kontakt mailowy/telefoniczny jest bardzo dobry obawiam się czy po podpisaniu umowy nie zaczną obowiązywać "polskie" standardy obsługi klienta.Jakie są Twoje doświadczenia w tym zakresie?

Nic takiego Cię nie spotka. W Dukascopy obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Z Panem Przemkiem jesteśmy w bardzo dobrym kontakcie od początku jego pracy w Dukascopy i nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń. Niestety jest on jedynym polskim pracownikiem dlatego czasem oczekiwanie na odpowiedź/kontakt się wydłuża, szczególnie po urlopach/przerwach w pracy.

Jednak jeśli konto jest otwarte poprzez naszą stronę i tym samym stajesz się naszym klientem to można kontaktować się również z nami, a postaramy się pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dukascopy Europe można już otwierać konta do 2 500 EUR bez wymogu przesyłania czegokolwiek w formie fizycznej kurierem lub pocztą.

Możemy wszystko załatwić nie wychodząc z domu i ładując dokumenty na stronie Dukascopy Europe. To skraca procedurę rejestracyjną do ok. 3-4 dni roboczych (2-3 dni to przelew środków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dukascopy Europe organizuje seminarium na temat platformy JForex. Odbędzie się ono 19 lutego w hotelu Novotel Airport (ul. 1 Sierpnia 1, 02 - 134 Warszawa) o godzinie 18:00.

Więcej informacji można znaleźć na tej stronie: http://www.dukascopy.com/europe/english/forex/seminars/

W celu zarezerwowania miejsca, proszę wypełnić ten formularz: http://www.dukascopy.com/plugins/seminar/register.php?id=14

Forex Club również tam będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dukascopy Bank pojawiła się możliwość zwiększenia lewaru z dotychczasowego maximum 1:100 do 1:200.

Natomiast w Dukascopy Europe, gdzie dotychczas największą oferowaną dźwignią było 1:200, teraz jest 1:300.

Aby dokonać zmiany dźwigni na rachunku rzeczywistym należy skontaktować się ze swoim Account Managerem wysyłając krótką prośbę np. za pomocą maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • raposo zmienił(a) tytuł na Dukascopy Europe (model ECN) - opinie traderów - Rabat prowizji -20%*

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...