Nako

Użytkownicy
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Nako last won the day on November 6 2010

Nako had the most liked content!

About Nako

 • Rank
  Żółtodziób

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Mińsk
 1. Nako

  Kukurydza

  To jak mogę grać równolegle na FX i zainwestować w jakiś towar oferowany przez naszego brokera? To by było niezłym sposobem na zarobienie, jak lokata terminowa.
 2. A jak to jest nie chce już grać na FX i tak o zmieniam na giełdę towarową czy trzeba jakieś dodatkowe druczki pisać o pozwolenie na grę i wpłata osobna pieniędzy..?
 3. Nako

  Pszenica

  Jeden z najlepszych towarów tego lata. Widać na cenę znacznie poskutkowała pogoda, liczne podtopienia, powodzie. Surowca mało to ceny w górę..
 4. Nako

  Srebro

  Gdzieś czytałem, że w tym roku można było zarobić na wartości srebra nawet, 70% co jest wynikiem imponującym (jak dla mnie) na jednym towarze. Srebro przebiło nawet złoto pod kontem wzrostu ceny.
 5. Naśladować czy nie. Teraz nasza giełda przechodzi ogromną rewolucje. Prywatyzuje się, zaczyna działać dłużej. Może jednak poprawi to jej kondycje.
 6. Dziś podawali, że chętnych na kupno akcji jest ok. 100000 osób i mają ograniczać sprzedaż akcji już nie po 100 tylko mniej. Ci, co grają przeprowadzają swoje rodziny by kupowali na siebie akcje a później odkupują je od nich. Myślicie że będzie to taka kapitalna inwestycja?
 7. Tak analizując coraz więcej i ucząc się o FX doszedłem do wniosku, że wykresy to potęga. Takie same spekulacje i obserwacja pustych cyfr jest bez sensu. Tak mamy wszystko ładnie wizualizowane, włącznie z krótką historią.
 8. A tak jak pisałeś konta walutowe nie będą lepszym rozwiązaniem od MB? Wiadomo, że na koncie trzeba czekać długo na zaksięgowanie pieniędzy, ale przypuszczam, że ogranicza się ilość zbędnej zabawy..
 9. No to ładnymi sumami widzę już operujesz.. Dobrze, że zawsze jest możliwość odkucia się. A nie zraziłeś się do gry po takiej przegranej?
 10. Tu broker podaje min wymagania samego, sprzętu co nie jest jeszcze wyznacznikiem działania internetu. Wiadomo mając łącze 128kb/s nic nie będzie płynnie działało nawet przy kompie z prockiem w quatro.. Chodź takich to już chyba nie ma za wielu..
 11. Słuszne spostrzeżenie. Niby jest to oczywiste i widać na pierwszy rzut oka, ale jeśli się na to nie zwróci uwagi to później zadaje się głupie pytania
 12. Widzę ze strona w 100% dba o swoich użytkowników. Wielki plus dla Was Lepiej niż panie w okienkach
 13. A daje jakieś efekty mieszanie tych metod czy lepiej się trzymać jednej. Może wszechstronność w tym przypadku być bardziej zgubna niż pomocna?
 14. No to faktycznie warto czytać dokumenty.. Wole pogadać z kimś kompetentnym niż z komornikiem ;/ nie ciekawa wizja gry...
 15. Będziemy prać pieniądze zarobione na forex Zarabiając grube miliony