Alex

Użytkownicy
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

About Alex

 • Rank
  Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione
 • Lokalizacja
  Warka
 1. Używanie programu z opóźnionymi danymi jak w demie mijało by się z celem
 2. Uważam, że nie był to głupi pomysł w zainwestowanie w kupno akcji jak by nie patrzyć giełda funkcjonuje i będzie funkcjonować. Państwo nadal ma pakiet kontrolny, więc jedynie, co to zasilili własne konta jednorazowym zastrzykiem gotówki.
 3. Ale jak w temacie nie ma polskiej wiec jest opcja dla kogoś niech próbuje i tworzy może zarobi na tym majątek jak na stworzeniu google czy facebooka Powodzenia
 4. Mało nie może kosztować takie szkolenie, więc warto by przekalkulować czy chce się tym zarabiać głównie dla zabawy czy utrzymywać. Dla zabawy, jeśli nie masz wolnej gotówki raczej bym nie polecał.
 5. He he ryzykant:D Jak to się mówi,,Kto nie ryzykuje nie zyskuje” Wiadomo raz zarobisz, raz stracisz.
 6. Czasami bardziej opłacają się te platformy niż konto bankowe, dużo szybciej pieniądze są przekazywane.
 7. Western Union to firma w pośredniczeniu przekazu pieniędzy, ale tylko między swoimi punktami. Nie jestem na 100% pewny, ale nie przeleją Ci pieniędzy do banku. Jednak warto by to sprawdzić.
 8. Dobrze jest zauważać takie zależności, jeśli nie wiesz, o co chodzi to faktycznie jest trudniej wymyślić co do czego. Jednak należy pamiętać, że od tego zależy ile zarobisz lub ile stracisz.
 9. Jeśli masz zamiar zająć się w danym momencie FX to wyłącz ściąganie wszystkich aplikacji, np. gg czy inne komunikatory, one mocno wpływają na prace internetu( szczególnie gg10) wyłącz winamp-a,(jeśli masz słabszego kompa) on wbrew pozorom z załadowaną dużą listą też może osłabić przeciętny komputer. I powinieneś miarę móc śledzić, co się dzieję.
 10. Podobno ostatnie raporty wykazały, że duże firmy, drogie (jak je określili) np. coca- cola w czasie kryzysu zwiększyły swoje obroty.
 11. Dla tego makler zarabia dużo więcej pieniędzy. Zarobki są proporcjonalne do ryzyka, jakie się ponosi.
 12. No to na pewno maklerzy będą zarabiać więcej i więcej się pocić nad wykresami
 13. Sama gra na początku może być trudna, jeśli się nie ma zielonego pojęcia, co i jak. Nawet, jeśli by ktoś sobie dał rade na demie to jeszcze trochę bardziej skomplikowane jest zagrać na realnym rachunku.
 14. Przepraszam, jeśli kogoś uraziło moje pytanie, czysta ciekawość. Nikogo nie zmuszam do odpowiadania na moje pytania.
 15. Może tylko jest właśnie zależne od rodzaju umowy. Jeden będzie miał, że nie może nic takiego robić jako pracownik banku. Ale z drugiej strony, czemu by nie jako osoba prywatna może w domu siedzieć i grać na forexie w końcu jest czynny 24/h/5